2733
2734

روی میز چیا بچینم ؟کادوبراش گوشی خریدم ولی میخوام میز رو برای عکاسی قشنگ بچینم ک نماش قشنگ بشه اما نمیدونم چیا بزارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این پیجای شاخای اینستارو ببین ایده بگیر

3pidehdeniz

خیلی مهمونی میگیره

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️

من که واسش هیچ کار نمی کنم چون یه تبریک ساده زورش اومدبگه

هر مراسمی هست واسش سنگ تموم میزارم بعد اون اینجوریه

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  
2738

سنگ حمومم نمیزارم براش

حتی سنگ توالت 😏😏😏😂😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

همونجوری ک روز زن فقط روز مادره روز مردم فقط روز پدره و تماااام

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
همونجوری ک روز زن فقط روز مادره روز مردم فقط روز پدره و تماااام

احسسسسسسنت شیر مادرت حلالت

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
2706