2737
2734
عنوان

حس میکنم شوهرم ازم میترسه

651 بازدید | 15 پست

من افسرده ام یه مقدار 

خیلی وابسته و عاشق شوهرمم 

۶ سال تقریبا باهم دوست بودیم بعد ازدواج کردیم 

تصور کنید دیگه نزدیک ۸ ساله که باهمیم 

عشق و بدجور تجربه کردیم جفتمون عاشق همیم جفتمون بخاطر هم تو مواقع لازم تو روی خانواده هامون بخاطر همدیگه وایسادیم با وجود همه سختیا و مخالفتای خانواده ها بازم ازدواج کردیم 

نمیدونم بخاطر افسردگیمه یا چی 

چون هیچکسیو ندیدم مثل شوهر من خوب باشه و عشق بورزه 

نمیدونم از رو افسردگیمه یا نه ولی حس میکنم جدیدا عشقش بهم کمتر شده 

نمیدونم من حساس شدم یا اون کمتر بهم عشق میورزه!! 

حس میکنم میترسه بهم بگه دیگه دوسم نداره:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسرده ای پاشو خال دلت خوب کن

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2728

اوایله ازدواجه جدی نگیر

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2738
عزیزم ۸ ساله باهمیم چیچی اوایلشه 

ازدواج یا دوستی ؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
افسرده ای پاشو خال دلت خوب کن

هیچکس درکم نمیکنه گلم 

حتی شوهرمم مثل شما بهم میگه پاشو کارای مختلف کن ولی من مثل یه مرده ای که فقط نفس میکشه رو تختمم از صب تا شب 

بحث و دعوا که همه داشتن ولی زود باهم آشتی کردیم 

نمک زندگیتون کم شده و زندگیا اینقد یکنواخت شده ک ادم از شرایط یکسان خسته میشه.دیدی دوس داره ادم الکی بحث بندازه یا دعوا کنه من بعضی وقتا دلم میخاد قهر کنم برم😂

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
عزیزم اگه دوس داری بگو علت افسردگیت‌ رو

راستش من برام یه موقعیت پیش اومده که برن خارج و شوهرمم میگه برو حالا برای من بعدا ویزای ازدپاجی میگیری میام 

ولی ازین وقفه هه خیلی دلم میگیره🙂🙂 

تقریبا ۶ ماهه که صحبتش هست و من تو این ۶ ماه رفته رفته گوشه گیر و افسرده شدم 

شوهرم میگه این یه فرصته برای تپ اگه نری باهات خرف نمیزنم 

2706