2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چهره های نچرال خیلی شیک تر و باکلاس تر دیده میشن، شاید بخاطر اعتماد به نفسشون اینطوره. ولی چهره های عملی عامه پسند تر هستن

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738

اینکه تعادل برقرار باشه رو ترجیح میدم...بعضیا میر‌ن جوری ‌عمل میکنن که اصلا رغبت نمیکنیم نگاشون کنیم... ولی هیچووووقت نسبت به چهره‌های نچرال همچین حسی نداشتم، اینکه از نگاه کردن بهشون بدم بیاد... 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
برای پسرا فکر کنم همینطوره ولی من هنوز نه.نه که بگم زشتن ولی حاضز نیستم خودمو شببهشون کنم به هیچ عنو ...

🙈من راستش هنوز ۱۶ سالمو تموم نکردم یواشکی ژل لب رفتم زدم

بعد به مامانم گفتم😂😐بعد چون خوب شده بود دعوام نکرد

🙈من راستش هنوز ۱۶ سالمو تموم نکردم یواشکی ژل لب رفتم زدم بعد به مامانم گفتم😂😐بعد چون خوب شده بود ...

خداروشکر با اینکه کم سنی جای خوبی رفتی بلا سرت نیومده و خوب شده. ببین برای بعضیا کارای جزئی خوبه. مثلا بعضیا دماغاشون خیلی بده یا لبشون خیلی نازکه. ولی اغراق کلا خیلی بده. من الان خیلی جدی دخترداییم و دختر غمه م شبیه شدن به هم. چرا؟ چون هردو تا جاییکه میشه ژل زدن به لباسشون و دماغاشونو عروسکی عمل کردن و چونه ژل زدن. واقعا قشنگ نیست و نشونه ی سطح پایین بودن کشورمونه این قضیه. این کارا جزئی و طبیعی برای رفع نقایص خوبه فقط

2706