2737
2734
عنوان

شما هم همینقدر تنهایید؟ ☹️

192 بازدید | 21 پست

تو شهر غریب با دوستام خونه دارم. فردا میخام برم سونو که ببینم سرطان سینه دارم یا کیست. یکی از دوستام نوبت آرایشگاه داشت از چند وقت پیش، اون یکی هم اصلا تعارف نزد که باهات بیام و اینا،. نامزدم هم الکی امشب دعوا درست کرد که باهام نیاد. من هیچ مشکلی ندارم برای تنها رفتن و برگشتن. اصلا هم ناراحت نیستم چون عادت دارم. فقط دوست دارم بدونم همه اینقدر تنهان یا سرنوشت منه؟ 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

من تنها ترم حتی 😂 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تو یه بازه زمانی تنهایی زیادی داشتم حتی از بعد مادی و حمایت مالی با این که اطرافیانم توانایی داشتند و به شرایط من واقف بودند اما هیچ کمکی بهم نمی کردند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
من از هجده سالگی تموم کارای پزشکیمو خودم انجام دادم و منت هیچ کسو نکشیدم  یعنی کارای جراحی و ع ...

اینکه خودت بخوای با اینکه کسی رو نداشته باشی فرق داره

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
دیگه از این تنهاتر چجوریه

یعنی تو با دوستات زندگی میکنی حداقل اما من توی خونه ای که با هیچکس تعامل ندارم نامزدمم صدها کیلومتر دوره و تا یکسال دیگه وضع همینه نه دوست نه فامیل نه خانواده

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2706