2737
2734

اسی اگه جواب گرفتی لایکم کن 

منم باید۲۰کیلو کم کنم 

تازه شروع کردم هنوز ۱کیلو کم کردم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه.. من با کالری شماری و پیاده روی  تو دوماه و نیم ۱۶تا کم کردم ترک نخورد شلم نشد خداروشکر

من رژیمم عزیزم دارم هفته ای دو نیم کیلو کم میکنم . میگن باید یک کم کنی میترسم از ترک

اسی اگه جواب گرفتی لایکم کن  منم باید۲۰کیلو کم کنم  تازه شروع کردم هنوز ۱کیلو کم کردم&nb ...

من یک هفتست شروع کردم ۳ کیلو کم کردم . ۸۰ بودم شدم ۷۷ . انقدر چاغ شده بودم تموج پریودیهامو بهم زده بود . تا جایی بود که بدنم التماسم میکرد لاغر کنم

2738
من یک هفتست شروع کردم ۳ کیلو کم کردم . ۸۰ بودم شدم ۷۷ . انقدر چاغ شده بودم تموج پریودیهامو بهم زده ب ...

یک هفته ۳کیلو؟

چه رژیمی داری

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706