2410
2553
عنوان

روند شیمی درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 79 پست
بستگی داره چند جلسه دکتر بنویسه براش و فاصله هر تزریقش چقدر باشه مامان من  ۱۵جلسه شیمی درمانی ...

کل ۹ماه باید بیمارستان باشن؟

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مامان من بیمارستان نبود کلینیک میرفت تزریق میکرد میومد. قطعا کل این مدت بستری نمیکنن،شاید میخوان ...

icuهست البته هشیاره میخواستن دیالیز هم کنن هنوز فقط فیستول وصل کردن

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
نه مامان من بیمارستان نبود کلینیک میرفت تزریق میکرد میومد. قطعا کل این مدت بستری نمیکنن،شاید میخوان ...

خونه حالشون خوب بود 

2456
طبیعتا بعد شیمی درمانی حالشون زباد خوب نیست تا چند روز،ولی هیچ سختی موندگار نیست،بعد که خوب بشه صد ب ...

ایشالا خوب شن مریضا😔

2714

سلام عزیزم...

ممکنه تا دو سه روز بعد از هر جلسه شیمی درمانی ، بدن درد و استخون درد داشته باشه..یا تهوع و کم اشتهایی داشته باشه..ولی بعدش اوکی میشه...موهاش می ریزه کامل ولی مشملی نیس..دولاره ذسد می کنه...

و اینکه دلم میکه خواهرتون زود خوب میشه...

تو جلسه با مشورت پزشک ، مثلا خرما و کدو و مغزهای مقوی ببرین و حساابی مراقب تغذیه اش باشینمهمتر از همه چی روحیه س..سعی کنین همش خوشحالش کنین و جاوش اصلا ناراحتی و بیقراری نکنین...بهش امید بدین که ایشالا خیلییی زود خوووب خووب بشه

ایشالا هرچ زودتر صحیح و سالم شین عزیزم شیمی درمانی چقد طول میکشه

مرسی عزیزم ،الهی شما و خواهرتون سلامت باشین .

اون کاربر توضیح دادن دیگه😅❤

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2706