2733
2734
عنوان

یه رمان خوب معرفی کنید❤

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 55 پست
همسایه گودزیلا خوندی  قرار نبود

اینارم من خوندم ... از رمان های هماپور اصفهانی زیاد خوشم نمیاد مث تقاص و قرار نبود! مرد های رمان هاش خیلی زن زلیل و گاون و کلا غیر واقعیه بنظرم ولی همسایه گودزیلا خوب بود

😐🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوچ... فصل بادبادک ها... هیچوقت دیر نیست... قبل از شروع... ستاره پنهان... تنها نیستیم... به من بگو ل ...

در همسایگی گودزیلا قشنگ ترین رمانی بود کـ ب دلمـ نشست اگـ نخوندی بخون باحالع

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
2731

این روزا اینقدر رمان میخونم که انگار یه زندگی دیگه دارم !!! 

غرق میشم  تو زندگی شخصیت ها واقعا درد بدیه کاش بتونم ترک کنم 

همین چند دقیقه پیش هم رمان  تب  رو تموم کردم ، رسما چشام کوووور شدن

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
تب رو از کجا دان کردی

از  همین گوگل 

کور شدم کور شدم   بزور تمومش کردم ، نمیتونستم ازش دل بکنم . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
این روزا اینقدر رمان میخونم که انگار یه زندگی دیگه دارم !!!  غرق میشم  تو زندگی شخصیت ...

منم یه مدتی اینجور بودم البته اون زمان شوهرم بیکار بود برا فرار از فکر و دعوا نکنیم غرق رمان میشدم ولی الان دو سال ونیمه نمیخونم بچه دومم به دنیا اومد وقت ندارم رمان بخونم 

منم مث توام

ووووای سر رمان  بن بست ۱۷ که خودمو کشتم اصلا 🤦🤣 این روزاس که شوهرم سه طلاقه م کنه . 

تا شورشو درنیارم ول نمیکنم 🤦 قبل رمان معتاد به سریال بووودم

منم یه مدتی اینجور بودم البته اون زمان شوهرم بیکار بود برا فرار از فکر و دعوا نکنیم غرق رمان میشدم و ...

من الان خیلی بد شدم 

دوست ندارم این حالمووووو 

2706