2733
2739
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26103 بازدید | 471 پست

آبان سال 85

7سالم بود صبح بیدارشدم مامانم کنارم نبود هرچی گریه کردم و منتظرشدم نیومد      دیدم یه کاغذ روی اوپنه    بازش کردم نوشته بود *من رفتم* بایه امضا پایینش      هرگز اون امضا و دستخط رو فراموش نمیکنم

بابام رو بیدار کردم کاغذ رو نشونش دادم زیرلب گفت به درک!

و دوباره خوابید

الان ۱۵ساله که زندگیم سیاه شده

زمانی که مامانم گفت مادربزرگت دیگه مرد

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت ۷ونیم صبح 1400/1/17 دامادمون زنگ زد گفت آبجیت بعد زایمان تموم کرده بیاید بیمارستان الهی هیچ ک ...

زن پسر عمم خونه رو مرتب کرده لباساش رو هم ریخته تو ماشین دیگه دردش زیاد شده گفته من که طبیعی زایمان میکنم بعد میام روشن میکنم 

تو ماشین هم که بوده زنگ میزنه به خواهر شوهرش و میگه بچم(بچه اولش) رو دستت سپردم مواظبش باش و موقع زایمان فوت کرده

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2728
2738
نمیدونم آجی والا حکمت خدا چیه نمرده ولی هر روز جلو چشممون میمیره و زنده میشه  خواهش میکنم دعاش ...

عزیزم منم براخواهرم همچین مشکلی پیش اومد از من ۶سال بزرگتره موقع دنیااومدن از دست پرستار میخوره زمین بوه سالم سالم رگ عصبش مشکل پیدا میکنه هیچی ب مامانم اینا نگفتن یهو دوسالگی تشنج میکنه کلا ن کنترل خودشو دلشت ن چیزی تا ۱۳سالگی مامانم ازش نگهداری میکرد تاااینک مامانم مریض شد بردیم بهزیستی....

ی تیکه از قلبمه آبجیم هروقت یادش میوفتم دلم میخوادبمیرم واسش...

الان اگ سالم بود حتما دوتا بچه داشت 

خواهرم سفید خوشگل بخاطر سهل انگاری ی نفر زندگیش نابود شد...نمیتونه حرف بزنه ولی راه میره 

بدترین جمله ای ک خوندم از خواهرم بود بالاسرش علت بیماری زده بودن مادرزاد💔

اخ بمیرم براش ک لااقل علت مریضشم درست نبود باید مینوشتن سهل انگاری پرستار😔😔

کاملا درکت میکنم چندروز پیش زنگ زدن اگ میشه بیاین دنبالش چندروز خونه نگهدارین نتونست مامانم چون مریضه...

دقیقا دوسال میشه ندیدمش بخاطر کرونا اصلا اجازه ندادن ببینیم😭😭

خواهرش براش بمیره💔💔

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚

من وقتی دوستم سم خورده بود ،اومد توی دفتر مدرسه بالااورد

روسری براش اوردیم،لباسش درست کردیم تا امبولانس اومد

میگفت بهم چرا امبولانس منو زود نمیبره🥲🥲🥲

رفت و دیگه برنگشت،چهلمین روزشم نامزدش خودکسی کرد

ته همه این موارد میرسیم به قسمت 😕 نمیدونم شاید قسمت اینه💔🥺😐 من ی نفرو دوس دارم ک ازم متنفره&nb ...

چرادوس داری نفرسوم یه رابطه باشی خودت رل داشته باشی دوس داری بهت خیانت کنه یاکسی بهش ابراز علاقه کنه

ارومیه قیزی
2706