2726
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26103 بازدید | 471 پست
تو مطب دکتر بود یه خانمیبا بچه ۴ ساله نحیف تو بغلش به دکتر گفت بنظرت شیمی درمانی براش بهتره یا پرتو ...

وای فاتحه این دنیا بی ارزش رو بخونن از دم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اخرین تماسم با نامزدم یکساعت قبل تصادفش  اخرین صدای خنده اش  اخرین دوست دارم گفتنش  ...

ای خدااااا😣

ماهم دیر یا زود همون طرفیه

مسیرمون ان شاءالله دست پُر بریم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر انرژی منفی داره این تاپیک😢💔🤦‍♀️

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

خواهرم که سرطان داشت تو بیمارستان بود وقرار بود ۲ساعت بعد بستری بشه برای عمل بهم زنگ زد گفت مواظب درس بچه ام باش و فردا براش فلان غذا رو بذار تا برگردم اما تومور بخش زیادی از مغزش رو گرفت رفت کما و الان چهل روزه که تو۳۲سالگی فوت کرد

🎊🎉

سال ۸۹ بود مادر بزرگم زنگ زد خونمون کارمون داشت جواب تلفن ندادم بعد دوباهر زنگ زد کلافه شده بودم گوشی رو برداشتم با حالت عصبی گفتم چیه داشت گریه میکرد میگفت مگه شما مسلمون نیستین الهی بمیرم جقد بد بودیم ما البته من سنم کم بود ولی خب دلم میسوزه یادم میفته کاش مارو بخشیده باشه😭😭

چن ماه بعدش برای همیشه از دست ما راحت شد 

😭💔

من ک نتونستم لباس عروس بپوشونم تنت سفید پوشت کنم اما سیاه پوشت میکنم کاری میکنم مشکیمو تنت کنی(با گریه)

آخ ک دلم ریش میشه یادم میاد

سفارشات سیاه قلم (چهره و...) پذیرفته میشود_________تازه وارد نیستم از ۹۷ اینجام تعلیق شدم🥺

شوهر خواهر تعریف میکرد که یه راننده ماشین سنگین بوده که تو سراشیبی ترمزش میبره اول زنگ میزنه پلیس راه که براش راه رو باز کنند و بعد هم به خانوادش زنگ زده و باهاشون خداحافظی کرده و بعد هم زده تو کوه وفوت کرده

غمگین تر از این  نشنیدم

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
2706