2726
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26103 بازدید | 471 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو خدا از این تاپیکا نزنید خیلی کم غم وغصه دارن مردم ایران خیلی کم افسرده آن من یکی ک حالم خیلی بد ...

اتفاقا به نظر من خوبه، چون اینجوری یادمون میمونه هر دیداری ممکنه "آخرین" باشه، حداقلش از بغل کردن هم‌غافل نمیشیم. از این که بگیم به هم چقدر همو دوست داریم، غافل نمیشیم. حداقل حداقل حداقلش وقتی داریم دل یکیو میشکونیم یه تلنگر هست که تو ذهنمون بگه"حواست باشه، این ممکنه دفعه آخر باشه"

عزیزم شاید جای دیگه ای نتونن این حرفا رو بزنن،صحبت کردن از غم ها هم یه راه رسیدن به آرامشه  من ...

ولی ب نظر من بدتر میشه هر چقدر گذشته رو یاد آوری کنی نظر شما هم محترمه ♥️

2728
عزیزم برادران الان زنده ان؟بیماریشون چیه؟انشالله خدا شفا بده

ممنون عزیزم اره زنده ست ولی نه حرف میزنم نه راه می‌ره نه چیزی میخوره 😭😭😭الان هجده سالشه مثل بچه سه ماهس

همه چی تموم شد بخاطر پیمانم بهمون رحم نکردی😭😔

وای اشکام دارن همینجور میان چقد یادآوری روزای تلخ بده😭

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
خدا نکنه عزیزم. الهی آمین.. وقتی خیلی گریه و بی تابی میکرد مامانم و میگفتم مامانم اروم باش میگفت نگو ...

ممنون عزیزم ولی برادر من زنده ست و من هفده ساله دارم زجر کشیدن شو میبینم میبینم چه طور داره آب میشه خواهرش بمیره😭😭😭

همه چی تموم شد بخاطر پیمانم بهمون رحم نکردی😭😔
اینکه من ت زندیگم یکبار به یک نفر التماس کردم که دوسم داشته باشه و این غمگین ترین کاری بود که تو عمر ...

درکت میکنم عشق یه طرفه خیلی سخته رنده برداری بکشی رو خودت دردش کمتره تا دوست داشتن یه طرفه 🙃

پدرم بیمارستان بود بی تابی میکرد برا خونه گفت بریم خونه گفتم بابایی صبرکن خوب بشی میریم خونه... ه ...

خدا پدرتون رو رحمت کنه با خوندن امضاتون ناراحت شدم من اینطور میبینم کسی پدر یا مادرش فوت شده بغض خفم میکنه خدایا 

کاش مرده ها هم مهمون میومدن سالی یه بار 🖤🖤🖤😭😭😭

رسیدن بهش سخته ولی من خیلی قوی ام
2706