2204
2298

خودم مادربزرگم گف شب بمون اینجا گفتم نه باید برم فقط خونه خودمون واسه خواب راحتم و فردا واسه همیشه تنهامون گذاشت 🙃💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اسی منم مثل تو

وقتی مامانم بهم گف دیگه برای بابابزرگ فاتحه بخون🙂💔

اینجانب یک دختر خجالتی  خانوم و با وقار  آرام ولی عصبی  خوشگل و عاقل و خلاصه همه چی تموم  ... یه دختریم که از وقتی به دنیا اومده داره با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکنه  ولی من امید دارم که خودم با درس خوندن و انشالله یه شغل خوب (اگه خدا صلاح بدونه شاید خانوم دکتر آینده )  زندگیمونو نجات میدم  من به آینده و رسیدن به اهدافم و خوشبختیم ایمان دارم  به امید عاقبت بخیری همه جوونا  
2050

روز ۲۸ آبان ۹۹ عصر ساعت ۷ 

شوهرم زنگ زد گفت دکتر نوشته منو بستریه ccu.از بعد اون دیگه رنگ خوشی ندیدم دیگه آروم نشدم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
چه عجیب  چی بود مکالمه 😬

نمیخوام بیشتر از این یادش بیوفتم ببخشید

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
2292