2726
عنوان

سرفه هام زیادشده نمیتونم بخوابم

264 بازدید | 28 پست

لحظه ای بند نمیاد سرفه ام .الان 8 روزه مریض شدم کاااش اون عروسی لنتی نمیرفتم چقدررر گفتم نمیرم انقدرر توخونه رفتن رومخم و غررررغرر و تحقیرو سرزنش که مجبورشدم برم دهن مادرم شون بسته شه 😢اولشش لرز شدید و ابریزش و الانم سرفه شدید و عرررق میکنم و بیحالم و سردردم .چراخوب نمیشم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفم عزیزم ...عناب بجوشون بخور ...برای سرفه خوبه

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
مگه ماسک نزده بودی

نه 😢😢اسفندم ازمون دارم مهمه خیلییی .خدا لنتشون کنه که انقدر مادر بی عاطفه ای دارم .بااین حالم خریدا خونه هم میکنم .هععی .چجوری درس بخونم وقتم خیلیییی کمه 😭فردا صبح برم دکتر .

دکتر برو .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

وای من چیکار کنم دو هفته دیگه به عروسی داریم اصلااااا دلم نمیخواد برم خیلی میترسم اوضاع خرابه ولی از یه طرفم نمیشه نرم😭چرا مردم عروسی میگیرن تو این شرایط!!؟ نریم هم ناراحت میشن! کی میخوان مردم بفهمن اوضاع رو؟؟؟

2706