2726
عنوان

چرا من اینجوریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم خدا حفظش کنه، حس خوبی گرفتم ازت که واسه یه بچه ی بی پناه مادری می‌کنی 

مرسی عزیزم، شماهم مامان خیلی خوبی هستی، درسته اینا نشانه حساس بودنه ولی نشانه مسولیت پذیری یه مادر هم هست🌹

لایکدونم سوخته لطفا لایک نکنید🙏
2728
بله گلم انشالله بزرگ میشن این روزا رو از یادمون می‌برن

ببین گلم بچه اگه تو یه وعده سه لقمه غذا بخوره کالری مورد نیازش تامین میشه زیاد نگران نباش، اگه حس میکنی غذاهای اصلی رو نمیخوره براش مکمل بگیر البته اگه میدونی نیاز داره، وگرنه هیچ بچه ای تحمل گرسنگی نداره اگه گرسنش باشه زمین و زمان رو بهم میدوزه

لایکدونم سوخته لطفا لایک نکنید🙏
آره بیخوده ولی نمیتونم  همش میگم نکنه بدنش ضعیف بشه

نه اصلا نترس من پسرم یک روز 7 جور غذا درست کردم براش نخورد کوچیک بود از فرنی بگیر تا آب مرغ و پوره و... بخدا قسم 7 بار غذا براش درست کردم لب نمیرد میرفتم یه چیز دیگه درست می‌کردم شمردم شد 7 مدل غذا  فقط دوقاشق آب مرغ خورد نشستم سیر سیر گریه کردم از شما بدتر بود حالم بخودم اومدم دیدم اشتباه از خودم بوده که بچه رو زور کردم که غذایی که من فکر می‌کنم مقویه و خوبه رو باید بخوره اون بچه اصلا بهش نمیچسبه چون علاقه نداره میل نداره انگار اون غذا از بچه میخوره ولش کردم یه مدت دیدم غذاهایی که دوست داره چه با اشتها میخوره و چقدر سرحالتره خاهر جان الان سالها گذشته و 13 سالشه میگه باید رژیم بگیرم لاغرکنم خودمو ده کیلو اصافه داره 😂ویتامین بهش بده چیزای مقوی با کلی ترفند میتونی بهش بدی تو یوتیوب من میبینم کلیپ هایی با چه روش های جالبی به بچه آبمیوه و یا حتی شربت و داروی که بچه مریضه بهش میدن  تنوع بده غذاهاش اگه قد و وزنش مشکل نداره دلیل نداره خوتو انقد سرزنش کنی 

باز بچه ی شما سیب زمینی میخوره،پسر من فقط با آب ونون خالی زندست،،،هیچی نمیخوره هییییچچچچیییی

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨