2737
2739
عنوان

خانم های که طلاق گرفتن 😭

1096 بازدید | 112 پست

سلام  لطفاً قضاوت نکنید 

من طلاق گرفتم با یدونه بچه پسرم چون هفت سالشه حضانت به من ندادن.   الان هفته ای ۲۴. ساعت پیش من 

اومدنی خوشحال میاد پنجشنبه حالش خوبه جمعه که میشه نزدیک ساعت رفتنش خیلی ناراحت بد رفتاری می‌کنه من. خیلی اذیت می‌کنه خونشون هم با ماشین نیم ساعت با ما فرق دارن.  تو راه صحبت نمیکنه.  خیلی خیلی ناراحت می‌کنه من رو نمی‌دونم چیکار کنم. 

خودم هم باهاش نرم گریه می‌کنه بخدا قسم اگه مجبور نبودم طلاق نمیگرفتم ولی بچه پدرم رو در آورده    اونجا هم پیش پدر و خانواده پدری زندگی می‌کنه یدونه نوه اس عاشقشن همه جوره هواش رو دارن 

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه سن بدیه عزیزم حتما برو پیش مشاور خوب طلاق حتما حتما رو بچه تاثیر بد می‌ذاره  مخصوصا ...

خودم برم یا پسرم رو ببرم ؟؟

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
2731
خیلی سخته امیدوارم خدا یهترین رو سر راه و خودت و پسرت بزاره دلیل طلاقت چی بود؟اگه دوس داری بگو

اختلال شخصیتی  بیکاری دست بزن فحاشی.

2738
خودت برو بپرس  از معلمش بپرس ببین تو مدرسه اخلاقش چجوریه برادرزاده من هم چند ساله پدرومادرش ج ...

مدرسه نمیرن که  اصلن کلن غیر حضوری. خودش اخلاقش از قبل طلاق هم اینجوری بود.  خجالتی  

آفرین به شهامتت

کار خوبی کردم ؟؟؟

اسی مشگلتون چی بود

دست بزن اختلال شخصیتی و بیکاری. خیلی هم مشاوره بردم گفتن درست بشو نیست 

دست بزن اختلال شخصیتی و بیکاری. خیلی هم مشاوره بردم گفتن درست بشو نیست 

نمیشه پسرت بیاری پیش خودت قبول نمیکنن؟؟

ولی اسی پسرت ۱۴ یا ۱۵ سالش بشه ول میکنه میاد پیشت 

دوست شوهرم همینجوری بود...پسرش بعد ۱۵ سال ک تر خشکش کرد ..یهو بی خبر گذاشت رفت پیش مادرع دیگه هیچ وقت نیومد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
نمیشه پسرت بیاری پیش خودت قبول نمیکنن؟؟ ولی اسی پسرت ۱۴ یا ۱۵ سالش بشه ول میکنه میاد پیشت  دو ...

اصلأ  نمیزارن.    پیش من اوایل که ۱۱ ماه نذاشتن ببینم  بعد به زور وکیل و دادگاه تونستم دیدار بگیرم.     بخاطر همین من هم زیاد اصرار نمیکنم که.  میگم شاید دوباره سر دیدار اذیت کنن من رو 

کار خوبی کردم ؟؟؟

بنظر من هیچ زنی الکی جدا نمیشه دیگه کارد به استخونش میرسه این زنا هستن که برا زندگیشون همه جوره میجنگن خصوصا اگه بچه داشته باشن اما کسی که بتونه تو این جامعه همچین مردی رو بزنه کنار واقعا شهامتش قابل ستایشه چون من فکر میکنم دیگه تو قرن ۲۱ نباید اینقد بدبخت باشن زنای ما که بسوزن و بسازن باید از خووشون و حق و حقوقشون دفاع کنن چرا باید عمر و جوونیشونو به پای افراد بی لیاقت و قدر نشناس هدر بدن .

2706