2410
2553
عنوان

بیاید براتون استخاره بگیرم با تسبیح

| مشاهده متن کامل بحث + 7199 بازدید | 535 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما استخاره میگیرید ؟ میشه جواب منو هم بدین🥺😭🙏

وااای گلم نه اصن حواسم نبود نوشته بودم داری اصلاح کردم داره 

اصن حواسم نبود شرمنده

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
2720

برامنم میگیری؟ 😥

یه توضیح راجبِ اسمم👈 نوشتم خوناشام ب دوجهت اولا عاشق میویس هستم 🖤و دندونام عین مال اون خوناشامیه😸😻اما کوچولو رو واسه اینکه ظریفم نوشتم 😁راستی اینو بگم من خیلی مهربون و آرومم اما به وقتش طوفانی میشم ممکنه با مهربونی حرف بزنی چندبرابر مهربون باشم😻😍😘☺️ اما بد بشی منم هزاربرابر بد میشم😎😈👿😏
وااای گلم نه اصن حواسم نبود نوشته بودم داری اصلاح کردم داره  اصن حواسم نبود شرمنده

خواهش میکنم عزیزم

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤

میشه یه نفر برام دعا کنه؟؟؟؟

دقیقا سومین سالیه که دارم شرکت میکنم.

ابروم میره پیش استادم اگر رد شم.

دچار مضیغه مالی میشم.

انگیزمو از دست میدم.

دشمن شاد میشم.

پدر و مادرم غمگین میشن.

لب مرزم.

میخوام انرژی مثبت بفرستم و تصور کنم همه موانع رد شده و شانس اوردم و یه جیغ از شادی کشیدم و برای همیشه ازین استرس رها شدم.

میشه دعا کنید به حق امام حسین و ضامن اهو همه شرها ازش دور بشه و گوشام داغ نشه و با استرس مثل پارسال جواب رد را نبینم؟؟؟؟؟

آمین

۴۰ شب نماز شب و گوسفند و از ۵ صبح تا ۱۲ شب فعالیت نذر کردم.

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
2714
2706