2204
عنوان

🟢تشریف بیارید براتون حمد بخونم 🕊🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 1921 بازدید | 395 پست

♥️

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                      بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،الان دختر کوچولوم 2سالشه، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد. اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و عمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچم و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
خیلی ممنون نازنینم پای ثابت دعاهام شدی

قربونت برم عزیزم به من لطف داری ❤❤❤

میشه برای تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستی لطفا 🥺❤ الحمدلله الذی خلق الحسین(  ع )😍
سلام قشنگم وظیفه هست @مامان،مهدیار   @درمسیرخدا   @دختر_آگاهی   @یازینبکبر ...

ممنونم عزیزم حاجتروا باشی ان شاءالله❤

عضو گروه نارنجی🍁 وزن اولیه 80🍁 وزن هدف 60🍁 السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2050
@عشق5       @درمسیرخدا      @گچگ_کرمانج ‍  @3573 &nbs ...

سلام خانمم مهربون بابت تاخیر شرمنده لطف کردی عزیزممم حاجتت روا ان شاءالله❤

﷽روایـت اسـت کـه : هـر زمـان جـوانـی دعـای فـرج ِ مـهـدی (عـج) را زمـزمـه کـند.. هـمزمان امـام زمـان دسـتهـای مـبـارکـشـان را بـه سـوی آسـمـان بـلـنـد مـی کـنـند و بــرای ِ آن جـوان دعـا مـیـفـرمـایند...چـه خـوش سـعـادتـن کـسـانـی کـه حـداقـل روزی یـک بـار دعـای ِ فـرج را زمـزمه می کـنند ..?پس این توفیق را از خود دریغ مکن??بياد مولا به رسم هر ĺ ساعت?بسم الله الرحمن الرحيماِلـهي عَظُمَ الْبَلاءُ ، وَبَرِحَ الْخَفاءُ ، وَانْكَشَفَ الْغِطاءُ وَعَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ والرَّخاءِ ؛.... ادامه دارد     https://harfeto.timefriend.net/16369778896632  آرزو جان  اینو بدون تو همیشه تو دعاهام هستی❤ سحر جان عزیزم دوست خوبم شرمنده بابت اینکه من دوست بودم یه دوست بی معرفت تو خیلی خوب و بی نظیر بودی سحر عزیزم لطفا حلال کن منو بابت تمام کارهایی خواستی از منو نتونستم انجام بدم شرمندتم عزیزم همیشه دعاهت میکنم بمن لطفا پیام بده دوست خوب خوبم ❤ حنا جان  عزیزم خدا رو شکر خوبی 
سلام خانمم مهربون بابت تاخیر شرمنده لطف کردی عزیزممم حاجتت روا ان شاءالله❤

دشمنت شرمنده گلم وظیفه بود💕🌿

میشه برای تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستی لطفا 🥺❤ الحمدلله الذی خلق الحسین(  ع )😍
دشمنت شرمنده گلم وظیفه بود💕🌿

ای جااانم مهربونم😀😘

﷽روایـت اسـت کـه : هـر زمـان جـوانـی دعـای فـرج ِ مـهـدی (عـج) را زمـزمـه کـند.. هـمزمان امـام زمـان دسـتهـای مـبـارکـشـان را بـه سـوی آسـمـان بـلـنـد مـی کـنـند و بــرای ِ آن جـوان دعـا مـیـفـرمـایند...چـه خـوش سـعـادتـن کـسـانـی کـه حـداقـل روزی یـک بـار دعـای ِ فـرج را زمـزمه می کـنند ..?پس این توفیق را از خود دریغ مکن??بياد مولا به رسم هر ĺ ساعت?بسم الله الرحمن الرحيماِلـهي عَظُمَ الْبَلاءُ ، وَبَرِحَ الْخَفاءُ ، وَانْكَشَفَ الْغِطاءُ وَعَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ والرَّخاءِ ؛.... ادامه دارد     https://harfeto.timefriend.net/16369778896632  آرزو جان  اینو بدون تو همیشه تو دعاهام هستی❤ سحر جان عزیزم دوست خوبم شرمنده بابت اینکه من دوست بودم یه دوست بی معرفت تو خیلی خوب و بی نظیر بودی سحر عزیزم لطفا حلال کن منو بابت تمام کارهایی خواستی از منو نتونستم انجام بدم شرمندتم عزیزم همیشه دعاهت میکنم بمن لطفا پیام بده دوست خوب خوبم ❤ حنا جان  عزیزم خدا رو شکر خوبی