2733
2734
عنوان

🟢تشریف بیارید براتون حمد بخونم 🕊🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 397 پست
ان شاءالله هممون عزیزکم😘😘😘

انشاالله نازارکم😘😘😘🥰

یادبگیریم اون چیزی باشیم که خودمون  میخوایم  نه اون چیزی که بقیه میخوان.دنیای خودمون رو حیف نکنیم درغفلت توبیداری.به مدرک کاغذیت نناز اگر تونستی ازانسان بودنت درس انسانیت روبیاموزی برایت بهترین ومعتبرترین مدرک هست اونوقت بناز به انسانیتت نه به یک برگه کاغذی که انسانیتت رونشون نمیده😌🍀
برای دوستام بخون لطفا ممنونم❤️ @جودی_ابوت77   @hadis6981   @1372حلما1372   ...

عاااااشقتم مهربوننننممم مرسیییی

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم گلم

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

لطفا ب نیت سمیرا سعید زینب پیمان بخونید 

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2731

♥️

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
2738
خیلی ممنون نازنینم پای ثابت دعاهام شدی

قربونت برم عزیزم به من لطف داری ❤❤❤

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
خیلی ممنونم خواهری لطف کردی  برای سلامتیتون ۵ صلوات میفرستم

ممنون مهربون🌹🌹💞

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
سلام قشنگم وظیفه هست @مامان،مهدیار   @درمسیرخدا   @دختر_آگاهی   @یازینبکبر ...

ممنونم عزیزم حاجتروا باشی ان شاءالله❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
برای دوستام بخون لطفا ممنونم❤️ @ابرو_پشمکی   @ماهگل00   @دختر_تخس   @اردشی ...

مهربون من🥰♥️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706