2726
عنوان

🟢تشریف بیارید براتون حمد بخونم 🕊🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 397 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برا منم بخون دعا کن باردار باشم یه پسر سالم و صالح 

انشاءالله حاجت روا بشی

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2728
@مامان،مهدیار     @bumblebee     @کیاناااااااااا     @ثمین_ثم ...

خیلی ممنونم خواهری 

برای شما و دوستتون و مبینا جان حمد میخونم 

۱۴ صلوات هم برای سلامتی و ظهور امام زمان میفرستم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
ممنونم دوست عزیز ...الهی خیر برات رقم بخوره ....چهارده صلوات فرستادم و برای شما عزیز آیت الکرسی خوند ...

خیلی ممنونم خواهر جونم 

براتون حمد خوندم 

۱۴ صلوات هم برای سلامتی و ظهور امام زمان میفرستم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

🪀چند کار خیلی ساده که خونه مون پر از برکت و آرامش بشه 🪀🟢  🪴  🟢🪀

۱. هنگام ورود به خونه سلام کنیم،حتی اگه کسی خونه نیست، و صلوات بفرستیم.🌻

۲.صبح بعد از بیدار شدن صدقه بدیم هر چند کم، و آیه الکرسی و چهار قل بخونیم و به خونه و فرزندان مون فوت کنیم.🌻

۳. نزاریم زباله زیاد تو خونه بمونه.🌻

۴. در طول روز حداقل ده دقیقه صدای قرآن تو خونه پخش کنیم.🌻

۵. حدیث کسا بخونیم و اگر نمیتونیم صوتش رو تو خونه پخش کنیم.🌻

۶. هروقت مشاجره یا کدورتی پیش اومد یک کاسه آب نمک درست کنیم و شب تا صبح تو خونه بزاریم و صبح بریزیم دور، آب نمک انرژی های منفی رو به خودش جذب میکنه.🌻

۷. در طول روز ،پنج بار سوره توحید رو بخونیم و به امام زمان هدیه کنیم و ازشون بخوایم برای زندگی ما دعا کنن.🌻

۸.هر پول یا نعمتی که به وارد زندگیمون میشه اول شکرگزاری زبانی کنیم و بعد شکرگزاری عملی، یعنی یا صدقه بدیم از اول مال یا کسی رو هم در اون نعمت شریک کنیم که اینطوری نه تنها چیزی ازش کم نمیشه بلکه برکت میگیره و خیلی دیرتر تموم میشه🌻

۹. اسراف نکنیم ، به اندازه ی نیازمون مصرف کنیم، حواسمون به مصرف آب باشه، نسبت به نان بی احترامی نکنیم. اسراف باعث از دست رفتن نعمت ها میشه.🌻

۱۰.با مردم مدارا کنیم. با اهل خانه خوش رفتار باشیم.🌻

۱۱. نماز اول وقت بخونیم و روزی پنجاه آیه قرآن بخونیم.🌻

۱۲.دعای خیر برای همنوعان و علی الخصوص دعا برای پدر و مادر باعث برکت و رزق غیرمنتظره میشه، همیشه شنیدیم که پدر و مادر برای بچه شون دعا کنن دعاشون مستجاب میشه اما دعای فرزند در حق پدر و مادرش چه زنده باشن چه در قید حیات نباشن باعث جلب رحمت الهی میشه.🌻

۱۳.اظهار فقر نکردن و ناله نکردن . ماها عادت کردیم تا کسی رو میبینیم شروع میکنیم به ناله که وضع مون خوب نیست و گرونیه و ....درصورتیکه این کار ناشکریه، مگه خدا تا حالا ما رو لنگ گذاشته؟؟ در حدیث داریم که هرکس اظهار فقر کند ،فقیر می شود.🌻

۱۴.مداومت بر یکسری اذکار مانند: یا غنی_ یا وهاب_ یا الله_ و توسل به امام جواد علیه السلام🌻

┄┅┅┅✯✯┅┅┅┄

❀﴾﷽﴿❀

#اللهم‌عجل‌لولیڪ‌الفرج~•๑‌‌❥░ ⃟🌸❥๑‌‌•~

{نشر مطالب‌ صدقه جاریه می‌باشد }

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

سلام عزیزم ممنونم از نیت خیری که داری انشالله حاجت روابشی ثوابش به خودت برگرده‌‌..واسه منم میخونی به نیت باردار شدنم سمانه ام

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2706