2204

💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚

لطفا شما هم فقط یه صلوات به نیت تعجیل در فرج آقا امام زمان بفرستید

💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚💙💚

❤لطفا فقط کامنت بزارید ، لایک ها قاطی میشن❤

🙏اگه خواستید دوستانتون رو هم تگ کنید 🙏

🦋هروقت خوندم لایکتون میکنم🦋

میشه برای تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستی لطفا 🥺❤ الحمدلله الذی خلق الحسین(  ع )😍

امضام

فردا روز مهمیه لطفااااا دعا کنید خوب پیش بره

میترسم😭😭😭😭😭

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050

لطفااا برای حل مشکلم دعا کنید 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا دعا کنید تا ۱۳ بهمن اتفاق بدی  نیفته دارم میمیرم از استرس😔😭

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257)

برای امضام ویژه دعا کنید لطفا

سرنمازهاتون به یادم باشین لطفا🙏🏻😭

لطفا دعا کنید اتفاق بدی نیفته و کاری رو که شروع کردم به بهترین نحو ممکن به آخر برسونم. کل زندگیم به این کار و اتفاق بستگی داره.😔😭          لطفاااااااااااااا برای سلامتیم یه حمد بخون من در گیر بیماری روحی هستم ولی هیچکس درکم نمیکنه چون فقط سردرد شکم درد و معده درد و…. رو مریضی میدونیم😔…..                                                                               اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

برای منم بخون مهربونم انشالله حاجت دلمو بگیرم 🙏✨

همچنین بقیه دوستان

دوازده همین کاربریمه 😒 ترو خدا آنقدر تعلیق نکنین منو دیگه دائم التعلیق شدم منه بدبخت 🥺🤧    عضو ام از سال 95💫

@اعتصامی        

@من0خییییلی0حاجت0دارم        

@بهاردخمل        

@saba21sale        

@مامان،مهدیار        

به یادتون هستم دوستان💚🌱

میشه برای تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستی لطفا 🥺❤ الحمدلله الذی خلق الحسین(  ع )😍
2051