2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی به استاد داره دیگه خودت میدونی

من ترم یکم یه استاد عوضی داریم که همه رو داره میندازه ..من تو زندگیم بدترین نمره ای که گرفته بودم ۱۳ بود یکبار اونم تو مقطع کارشناسی .میخواستم بدونم نرماله یا ما گیر ....بدی افتادیم

من نیوفتادم ولی دوستام افتادن مشروط هم شدن تازه

شما فکر کنم ۲۴ ساعت کتاب دستتون بوده . اصلا یه نمره هایی دادن که ما پشمامون ریخته ..من بدترین نمره ای که تصور میکردم بگیرم از یکی از کتاب ها ۱۶ بوده بعد اومده نمره زیر ۵ گذاشته..که ینی شما کتاب نگاه کردید و کپی پیست کردید در صورتیکه کتاب نگاه کردیم ولی کپی پیست نبود اصلا . من انقدر حالم بده به فکر انصراف افتادم 

2738
شما فکر کنم ۲۴ ساعت کتاب دستتون بوده . اصلا یه نمره هایی دادن که ما پشمامون ریخته ..من بدترین نمره ا ...

اره من همیشه میخوندم

امتحانامونم وبکم روشن بود.سوالاتم جوری بود که اصلا تو جزوه و کتاب نبود بریم بگردیم پیدا کنیم😑

نه هیچی نیفتادم لیسانس مشروط شدم ارشد درس خوندم  معدام ۱۷ شد

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
من سالها پیش خوندم یه بار آمار رو افتادم آره میندازن

والا ما ترم یک ۱۰ واحد انتخاب کردیم یه درس دو واحدی انداخته منو . بقیه رو ۴ واحد انداخته ..کلاس ۱۰ نفری ۵ نفر رو انداخته..کیفیت تدریسش فاجعه امتحانش فوق العاده سخت ..تصحیح کردنش هم مو رو از ماست کشیده 

نه هیچی نیفتادم لیسانس مشروط شدم ارشد درس خوندم  معدام ۱۷ شد

من برعکس ..معدل لیسانسم ۱۷ شد بدترین نمره زندگیم ۱۳ بوده حالا این استاد اینجا هممونو بیچاره کرده انقدر دست نمره ش پایینه که خدا میدونه..نمره ۲ و ۳ میده .پشمامون ریخته 

2706