2204
عنوان

خالم مادربزرگمو کتک زده

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 49 پست

خاله‌ت حالش خوب نیست نیاز به کمک داره...حتما افسردگی داره باید دارو بخوره

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 خودم هم نمی‌دونم دلیلش چی بود زدم ۸۳

بد تاوانی خواهد داد 

خدا به دادش برسه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

دستش قلم بشه ایشالا

البته که صددرصد میشه

به خاطر اینکارش برکت از زندگیش میره و بلاهایی سرش بیاد خودش نفهمه از کجا خورده

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

خدا به دادش برسه😵😑

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
ن ازدواج دومشه هنوز عقده

اسی جان خالت احتمالا مشکل اعصاب داره گلم... واشه همین پشیمونه...

به نطرم خیلی منطقی بهش بگین مشاوره بره...شاید از شوهرش تحت فشاره،، شاید شکست قبلیش...یا هر چی...

قطعا کارش اشتباه بوده در این شکی نیست ولی این نشانه ی خشونت درونیشه...شاید توی ازدواج های قبلش‌مادربزرگتون دخالت داشتن و واسه همین دلخوری داشته 

2050
چند سالشون هست  مادر بزرگت و‌ خالت  سر چی داغون شده  واقعاجلی ناراحتی داره

خالم ۲۵ و مادربزرگم حدود ۶۰ سالشه بمیرم براش ایکاش هیچ وقت نمیفهمیدم 

سر یه بحث ساده حمله کرده بهش😭😭😭

اسی جان خالت احتمالا مشکل اعصاب داره گلم... واشه همین پشیمونه... به نطرم خیلی منطقی بهش بگین مشاوره ...

میدونم عزیزم آره تقریبا افسردس و خیلی وقته میره مشاوره 

طلاق قبلیشم بخاطر هرز پریدنش بود نامزدش طلاقش داد با این نامزدشم سر اخلاق گهش مشکل داره

مشکل داره روانیه  حیوونهه  پیش مشاور خیلی وقته میره ولی هارتر میشه

حق نداری اینجوری بگی....

روزگار اونها رو خشن کرده خودشون دوست ندارن خشن شن...

هیچ وقت گردش روزگار رو کم در نظر نگیر شاید یه روزی تو در جایگاه اون باشی...

مریضی مریضیه چه روحی چه جسمی 

نیاز به درمان داره

حق نداری اینجوری بگی.... روزگار اونها رو خشن کرده خودشون دوست ندارن خشن شن... هیچ وقت گرد ...

هیییی خدا فک کردی من دشمن خالمم بخدا قبل این خیلی دوسش داشتم از وقتی دیدم چکارایی میکنه فقط دوسدارم خدا بزاره تو کاسش

هیییی خدا فک کردی من دشمن خالمم بخدا قبل این خیلی دوسش داشتم از وقتی دیدم چکارایی میکنه فقط دوسدارم ...

مادر من هم همین مشکل رو داشت و مادر بزرگم رو کتک میزد بعد که بردن پیش روان پزشک فهمیدن خیلی اوضاعش خرابه و یک ماه بستری کردن...

اونها دست خودشون نیست 

وقتی از کارهاش میگیم میگه دروغ میگید من این کار رو نکردم و گریه میکنه...

بیماری روحی هزار برابر بدتر از بیماری جسمی هست

چون اطرافیان هم درکت نمیکنن و اعصابت رو بهم میریزن

2051