2726
عنوان

شما ب دعا گرا اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 70 پست
عزیزم ببخشید ولی نمیتونم این کارو کنم 🙏خودمم ندارم شمارشو عموم باهاش در ارتباطه و داره برام میگیره& ...

خب ب عموت بگو بهش بگه برامن بگیره ببینم چیکار کنم 🤧🤧🤧😢😢😢😢

یه دوستی دارم شوهرش بابازاره یه بار رفتم مراسم شون بعد دعاهایی که میده و خود زارها میدن به شوهرش اون ...

واقعا؟؟؟ 

ینی شوهر دوستت؟؟ 

چطوری باهاش زندگی میکنه؟ 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا خودم ب دعا معتقد نیستم الان سوالم اینه کار این خانم چیه ک انقد دقیقه؟ 

من معتقدم دنیایی فراتر از دنیای مادی وجود داره

اینو از خواب هایی که برای اطرافیانم رخ داده و به واقعیت تبدیل شده میگم

از نظر قرآن هم مخلوقات جن و انس داریم . این دعا نویسا با ارتباط گرفتن با اجنه تا حدی مثلا 2,3 اطلاعات سال آینده رو میتونن ازشون بگیرن  . 

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
2728
من معتقدم دنیایی فراتر از دنیای مادی وجود داره اینو از خواب هایی که برای اطرافیانم رخ داده و به واق ...

البته من نمیگم کار خوبیه

چه بسا رفتن پیش دعانویس بد هم هست

من دعا های قرآنی و حرز و اینارو قبول دارم

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
من معتقدم دنیایی فراتر از دنیای مادی وجود داره اینو از خواب هایی که برای اطرافیانم رخ داده و به واق ...

منکه شنیدم از اینده خبر ندارند فقط گذشته رو میگن

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

اره دقیقا خودش میگه با اجنه ها در ارتباطه از طریق اونا اطلاعات زندگی افرادو میگیره... 

ن این چندین ساله هرچیزی ب هرکس از خانواده‌ ما گفت داره براش اتفاق میوفته... 

از گذشته ی ی سری هام گفت اونایی ک خودشون خاستن

تا آینده ی خیلی محدود ممکنه خبر داشته باشن

گذشته رو هم از اونجا خبر دارن که طبق یه حدیث بود میگفت هر انسانی که متولد میشه به جاش 2 همزاد یکی از جنس فرشته و یکی از جنس جن مخصوص به اون متولد میشه . و اینا تا اخر همراه آدم هستن و با کار های خوب و نماز همزاد فرشته قوی میشه و بالعکس اگه کار های بد انجام بشه اون یکی قوی میشه

و خب اینا از اول زندگی انسان تا مرگش همراهش هستن و از اطلاعات گذشته زندگیش خبر دارن . و دعا نویسا با ارتباط گرفتن با همزاد جن از گذشته ادم و اینده ی محدود در حد1,2 سال اطلاع پیدا مبکنن

2706