2410
2553
عنوان

شما ب دعا گرا اعتقاد دارین؟

456 بازدید | 70 پست

من خودم معتقد نیستم ب کاری ک میکنن ولی عموم ی آشنایی داره که ی سری اطلاعات میگیره تمام کارایی ک کرده طرف تو زندگيش و اتفاق هایی ک توی زندگیش میوفته میگه الانم میخاد واسه من انجام بده... 

اصلا باور نداشتم تا وقتی واسه دختر عموم گرفت هفت سال بچه دار نمیشد بهش گفت چند سال بعد بچه دار میشی اونم یکی دوتا ن.. 

چهار بعدش گذشت دختر عموم الان چهار تا بچه داره!!! 

نظر شما چیه؟ 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪

اره هست ولی همشون خوب نیستن

معتقدم دعا باید قرآنی باشه 

و اکثر دعانویسا این‌جوری نیستن و باعث بدبختی بیشتر طرف تو زندگیش میشن

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اوه از ۱۰۰نفر شاید یکی واقعا کارش درست باشه که اونم زیاد در دسترس نیست بقیه شیاد وکلاهبردارن

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
کاررا باید خدا درست کنه

اره منم معتقدم ب این ک دعا کاری انجام نمیده و تازه گناهم هست

ولی کاری ک این خانم انجام میده چیه دقیقا؟؟! 

موکل داره؟ 

اره هست ولی همشون خوب نیستن معتقدم دعا باید قرآنی باشه  و اکثر دعانویسا این‌جوری نیستن و باعث ...

کلا خودم ب دعا معتقد نیستم الان سوالم اینه کار این خانم چیه ک انقد دقیقه؟ 

2714

یه دوستی دارم شوهرش بابازاره یه بار رفتم مراسم شون بعد دعاهایی که میده و خود زارها میدن به شوهرش اونم به مردم میده حتی میگه خود زار دعا و براش مینویسه (زار و خیلیا نمیدونن چیه ارواح سرگردان که میرن درون جسم کسی اگر مرد باشه بهش میگن بابازار)

شمارشو بزار ما هم نگ بزنیم بهش منکه خیلی احتیاج دارم سر دوراهی بزرگی هستم 

عزیزم ببخشید ولی نمیتونم این کارو کنم 🙏خودمم ندارم شمارشو عموم باهاش در ارتباطه و داره برام میگیره 

اره منم معتقدم ب این ک دعا کاری انجام نمیده و تازه گناهم هست ولی کاری ک این خانم انجام میده چیه دقی ...

کاش گناه بود فقط وقتی میری پیش دعا گر موکلش جن میفرسه تو زندگی ادم هی بدتر میشه 

اوه از ۱۰۰نفر شاید یکی واقعا کارش درست باشه که اونم زیاد در دسترس نیست بقیه شیاد وکلاهبردارن

دقیقا اونکی واقعا نفسش پاکه خودش ادم درستیه خیلی خیلی کمه ک در دسترس همه ی مردم نیستن 

البته جادو طلسم ی سریا یاد گرفتن ک اونا هستن ولی کار خطرناکیه ادمو نابود میکنه دیونه میکنه

من اعتقاد دارم اما دوست ندارم اینکارو ولی حالاکارم بجای رسیده ک مجبورم دعا بگیرم از قوی بودن خسته شد ...

اصلا معتقد نیستم ب دعا 

دعا تا ی جایی جواب میده بعدش ک باطل شد چی... 

2706