2703
2553
عزیزم اونایی که قهوه ای میشن دیگه درمان نداره من خودم کل یه سینم قهوه ای زده اما رو مچ پام قرمز بود وقتی بینیمو عمل کردم چون تو لیکن پلان جایی که برش بخوره ازون لک ها میزنه برام دکتر کورتون تزریق کرد و با اون کورتون لک های قرمز رو پام رفت این مشکل اصلا اصلا درمان نداره که اگه داشت من میلیونی هزینه کردم واسش اما خوب نشد پیش بهترین دکترا رفتم مال منم هی داشت پخش می شد تا اینکه یه دکتر بهم گفت جنبه استرسی داره اگه بهش فکر نکنم و آروم باشم نه تنها پخش نمیشه بلکه کمرنگ هم میشه اما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامل از بین نمیره من کسی بودم هر بار بدنمو میدیدم گریه میکردم و عصبی میشدم اما الان نسبت بهش بی تفاوتم و اینو یه حسن میدونم که با همه متفاوتم و یه نقش رو بدنمه الان خیلی خوبه اصلا پخش نمیشه کلا متوقف شده و فقط همون قبلی هاس سعی کن کاری کنی شوهرت باهاش کنار بیاد و خیلی حرص نخوره
آفتاب شوهرم تقریبا مشکلی باش نداره... فقط الان تو دهنش زده نگرانشم ... کورتون مصرفش عوارض نداره .... کورتون خوراکی چون با این اوضاع احتمالا باید یه دوره مصرف کنه
2720
دکتر واسه اونایی که تو دهنشه چی داده؟ من تو دهن اصلا نداشتم کورتون عوارض داره من الان حدود 8 ساله لیکن پلان دارم یه بار تزریق کردم اونم واسه اینکه داشتم جراحی میشدم کورتون پیشگیری میکنه راه درمان نیست راستی بچه داری ؟
2714
دکتر رفتی برا هر ناحیه یه پماد داده ولی اون موقعه دهنش نزده بود .... میترسم به اعضای داخلی بدنش بکشه

شوهرتون اگه بیماری لیکن پلان داره باید استرس نداشته باشه و همیشه توی آرامش باشه اگه توی دهنش دراومده حتما به دکترش بگه

سلام من هم سالهاست لیکن پلان دارم اینطور که فهمیدم بطور قطعی درمان نمیشه باید باهاش کنار بیای زیاد بهش فکر نکنید

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.

لیکن پلان دهان خوب شدنی نیست فقط باید مرتب تحت نظر پزشک باشید تا زیادتر نشه چون اونوقت خطرناکتر میشه'ادویه نخوریدشوری و شیرینی زیاد و تندی هم خوب نیست عرق شاه تره و کاسنی هم خوبه به کبد کمک میکنه برای خارش پوست هم خوبه

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
2706