1373
1341
تقریبا 6 ماه این بیماری رو دارم . مچ های پام اول بود که زیاد و زیادتر شد که یهو  کامل پر شد . ط ...

به نظر من تلخترین نوع بیماریه وقتی از سربازهای خودی  شکست میخوری

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها. 

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350
برای لیکن پلان مو باید چه کرد ؟؟  همسرم الان ۵ ساله درگیره  خیلی موهاش ریخته  بیش ...

سلام وقت بخیر خانم، هیچ کاری نمیشه کرد، لیکن پلان ریشه مو را خراب میکنه و دیگه قابل رشد نیست 

خب چه تاثیری روشون داشت؟ کاملا برطرف شد؟؟

میگفت بهتره ولی بنده خودم استفاده نکردم فقط از ایشون شنیدم 

1376
سلام وقت بخیر خانم، هیچ کاری نمیشه کرد، لیکن پلان ریشه مو را خراب میکنه و دیگه قابل رشد نیست 

فقط دکتر میتونه جلو پیشرفتش را تا حدودی بگیره و تقریباً متوقف بشه بنده که حدود بیست ساله درگیرم کل موهای سرم ریخته و هر جای بدن درگیر بشه موهاش میریزه 

دکترتان چه پماد داده برای پوست و زخم بدنتون؟ 

پماد های زیادی بود بیشترش دست ساز هست اسمشون یادم نیست چون دیگه خسته شدم و پیگیری نمیکنم ولی برای دهان در حال حاضر فقط تریادنت استفاده میکنم 

برای پیشگیری چی؟ دکتر خوب سراغ دارید

برای حل مشکل پدرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
برای پیشگیری چی؟ دکتر خوب سراغ دارید

قبلاً تحت نظر بودم خانم دکتر شمس الدینی و آقای دکتر تاءبی، دکتر گوارش هم بود به نام هاشمی،

قبلاً تحت نظر بودم خانم دکتر شمس الدینی و آقای دکتر تاءبی، دکتر گوارش هم بود به نام هاشمی،

بیمارستان امام رضا علیه السلام همون 501ارتش 

1378
همسرم تو بدنش پراکنده است ... تو دهنش هم الان زده ... دارم روانی میشم

حتمن ب پتخصص بیماری های دهان و دندوان مراحعه کنید چون درد ناک میشه و کل بافت دهانی کنده میشه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
حتمن ب پتخصص بیماری های دهان و دندوان مراحعه کنید چون درد ناک میشه و کل بافت دهانی کنده میشه 

با سلام، خانم دکتر شنیدم فلز یا همون آمالگام برای بیماری خوب نیست درسته؟ چندتا دندون پرکردم اگر اینطوره همه را بکشیم 

با سلام، خانم دکتر شنیدم فلز یا همون آمالگام برای بیماری خوب نیست درسته؟ چندتا دندون پرکردم اگر اینط ...

نه عزیزدلم اصن ربطی نداره اون قصیش فرق داره یسیریا به امالگام حساسیت میدن علائمشون داخل دهان مث لیکن پلان میشه ولی اونایی ک لیکن دارن ب امالگام حساسیتی ندارن ...لیکن پلان دهانی باید برید پیش متخصص بیماری دهان تا براتون دارو بده دردش کمتر شه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
نه عزیزدلم اصن ربطی نداره اون قصیش فرق داره یسیریا به امالگام حساسیت میدن علائمشون داخل دهان مث لیکن ...

خانم دکتر گل، دکتر زیاد رفتم، ولی فقط یه مقطعی بهبود نسبی پیدا میکنه بعد مجددا آفت دهان زیاد میشه، هیچ کاری نمیشه کرد از دست سربازای خودی هم خنجر میخوریم مثلاً باید با دشمن تن ما بجگند ولی دیوانه وار به ما صدمه میزنن، قسمت ما از این دنیاست خدا را شکر 

1364