2726

من پشبمونم .چون زایمان اولم طبیعی بود و خودم طبیعی میخاستم اطلاعی نداشتم چی ب سرم میاد.شکل واژنم بهم ریخته بود ولی دیگه نمیدونستم اوضاحم تا چ حده دومی ک آوردم افتادگی رحم افتادگی مثانه و واژن پیدا کردم ک دکتر بعد معاینه گفت عمل میخاد من نرفتم کنترل ادرارم ضعیفه دیگه سومی هم گفتم کار از کار گذشته اوردم گفتم هروفت تونستم عمل کنم.خیلی سخته تو سن جوونی کنترل ادرار نداشته باشی.من شرایطم جوریه وارد محیط دسشوی بشم باید سریع بشینم چن ثانیه بیشتر نمیتونم خودم نگه دارم رفتم دسشوی باید بلافاصله بشیم وگرنه  خودم خیس میکنم.کاش عقل داشتم سزارین میکردم..چن روز پیش کاری سرم اومد ک بیشتر از طبیعی بیزارم شدم..😭😭

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

خونه مادرم بودم حیاط پشت خونه دسشوی بود منم دسشوی لازززرم..سریع رفتم دسشوی توالت فرنگی شوت کردم همون حالت برعکس نشستم در حیاط خلوت باااااز😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تازه یرشب بود همه جا تاریک تا نشستم ی صدا شنیدم پشت سرم ک یالله یالله.برگشتم دیدم رو دیوار همسایه کسی نشسته واای خیلی خجالت اور بود😭

من 2 بار طبیعی انجام دادم و چون سلامت بچه هام مهم بودن طبیعی رو انتخاب کردم. بعدش هم رفتم و عمل کردم ...

مگه بچه هایی ک با سزارین دنیا میان سالم نیستن؟

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖

😕حالا من خودمم طرف دار سزارین هستم 

ولی دیگه اینا شلوغش میکنن😑افتادگی رحم ربطی ب زایمان طبعی وسزارین نداره

این همه قبلن طبیعی انجام دادن کسی مشگل پیدا نکرده

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706