2726

دبیری بهتره

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رشته  نگه داری توس باغا خوبه

😅😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

عزیزم دبیری بهتره

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

دبیری خیلی خوبه حالا هر دبیری مخصوصا دانشگاه فرهنگیان

از ترم اول بیمه ایی و حقوق داری و طول درس خوندنت جز سابقه کارت محسوب میشه و تموم هم کردی بلافاصله بدون آزمون استخدامی و دوره میرید مدرسه درس میدین... عالیه اگر روش کار کنی حتما قبول بشی

واقعا انقدر فرق دارن 

حسابداری که اصلا درمقابل دبیری هیچه واقعا بعد الانم یه دوره هایی اومده بیرون آموزش میدن همین نرم افزار هلو میتونی بری بیرون آموزشش ببینی جای اینکه ۴ سال وقتت بزاری رو این رشته اما دبیری آیندت تضمین میکنه