2737
2739
عنوان

جوابمو نمیده💔

856 بازدید | 31 پست

سلام 

مشکلمو خلاصه میگم 

من با یه پسری یک ساله که دوستم و همه جوره همو دوست داریم و مشکل خاصی رو هم تا حالا نداشتیم 

ایشون چند وقت پیش که بهش پیام دادم بعد از چند ساعت جواب داد و گفت که به خاطر مسائلی چند روزی نیستش 

چهار روز گذشت و مجدد بهش پیام دادم که مشکلش حل شده یا نه ولی سین نکرد دو روز بعد یه پیام دیگه بهش دادم اونم سین نکرد 

یک هفته صبر کردم و بهش زنگ زدم جواب نداد به دوستش زنگ زدم گفت که چیزی نمیدونه ولی چند روز قبل جواب پیامشو داده

الان دقیقا دو هفته از اخرین پیامش میگذره 

همچنان هم منو فالو داره😐

به نظرتون باید چکار کنم یا اصلا چرا جوابمو نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم طرف از این آدمای بیخوده که تکلیفش با خودش هنوز معلوم نیست 

ولش کن این بعد یه سال داره این ادا ها رو درمیاره یعنی به فکر کاته

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2738

خب بهش زنگ بزن بگو یا بگو چیکار میکنی و منو از سردرگمی نجات بده یا تکلیفمو روشن کن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
نه متاسفانه🙂

مجازیه رابطتون

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2706