2737
2734

سلام خانم ، خسته نباشین🙂

میخاستم بپرسم تو نی نی سایت میشه گروه تشکیل داد؟

من و چنتا خانم دیگه میخایم بین همسالان خودمون  گروه تشکیل بدیم که فقط خودمون باشیم(خانمای ۴۰سال به بالا).

امکانش هست اینجا یا خیر؟

اگه میشه لطف کنین راهنمایی کنین.🙏🏻

ممنونم از شما🌹

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_پنج    

@نی_نی_یار_3    

من و خدا💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر

اگ ی تاپیک بزنید و فقط خودتون داخلش کامنت بزارید

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731

با اجازه استارتر

نی نی یار ببخشید کاربری نازنین۲۲۲۲ خودش درخواست تعلیق داده و در قسمت تماس با ما هم درخواست بازگشت داده

برنگشته کاربریش

نمیشه درست بشه

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

سلام عزیزم

منم سوال داشتم تاپیک زدم کسی جواب نداد

میخواستم بپرسم اگر برای مشاوره سوال پرسیده باشیم ولی پشیمون شده باشیم میشه پاک کنیم ؟ 

نی نی یار تو این زمینه میتونه کمک کنه؟

چون من اطلاعی ندارم میشه راهنمایی کنی؟

دکتر آینده✌
خب اینجوری که بقیه هم میان، حتی اقایان

تو متن تاپیک باید تذکراتو بنویسید

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738
تو خیلی تاپیکا دیدم استارتر تذکر میده ولی رعایت نمیکنن. اگه قفلم کنی که باز دوستات نمیتونن نظر بدن...

سلام عزیزم ممنوعه

جدیدا هر کس گروه تشکیل داده پشیمون شده بینشون یک عده ناشناسم وارد شدن اذیت کردن بهتره تو سایت بمونین و تو حریم خصوصیتون کسی رو نبرید

قطع میشه هر کس کاربرا رو ببره خارج از سایت

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
با اجازه استارتر نی نی یار ببخشید کاربری نازنین۲۲۲۲ خودش درخواست تعلیق داده و در قسمت تماس با ما هم ...

سلام همون جا برمیگردونن باید صبر کنن شلوغه به نوبت جواب میدن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم منم سوال داشتم تاپیک زدم کسی جواب نداد میخواستم بپرسم اگر برای مشاوره سوال پرسیده باشیم ...

سلام تاپیک رو میتونین بدین تو تاپیک حذف پاک کنن براتون

تو کلینیک هم به نی نی یار سه فردا صبح پیام بدین بگین پشیمون شدین تایید نکنن اگرم تایید شده باشه پاک نمیکنن اسمتون رو میتونستین محرمانه کنین اگر نکردین براتون انجام میدن

سلام عزیزم ممنوعه جدیدا هر کس گروه تشکیل داده پشیمون شده بینشون یک عده ناشناسم وارد شدن اذیت کردن ب ...

بله، درست میفرمایید ، منظور من تشکیل گروه داخل سایت خودتون بود.خارج از سایت که خودم اصلا صلاح نمیدونم.

ولی اینجا کنترل میشه همه چی.حالا همینجا تاپیک میزنم.

ممنونم از پاسخگوییتون،زحمت کشیدین❤️🌹❤️

من و خدا💫
تو خیلی تاپیکا دیدم استارتر تذکر میده ولی رعایت نمیکنن. اگه قفلم کنی که باز دوستات نمیتونن نظر بدن ...

اهمیت ک ندی بهشون ادامه نمیدن

2706