2733
2734

سهرمون یه ازمون استخدامی داره ۲۰روز دیگه بعد تورشته من ۱۰نفر خانوم فقط از شهرخودمون ورمیداره به نظرتون شرایط دراومدنش سخته 

چیا بخونم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفترچه اومد ؟

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2728
2738

اعتماد بنفس داشته باش، من پارسال اولین بار آزمون استخدامی شرکت کردم ، استانمون فقط یک نفر پذیرش داشت ، و من می دونستم اون یک نفر منم، خداروشکر هم آزمون ، و هم مصاحبه نفر اول شدم و قبول شدم ......اینم بگم ضریب یک ممیز چهار بومی هم نداشتم چون غیر بومی بودم، در حالی که رقیبام ضریب داشتن

من پسرم ، متخصص درون آدما...هیچ چیز و هیچ کس در دنیا ارزش اینو نداره که از خودت بگذری، از خودت که گذشتی، همه به راحتی ازت می‌گذرن و از چشم میفتی......فقط در یک حالت حق داری که از خودت بگذری، اونم زمانی است که به معشوقت رسیدی، بهش که رسیدی، اونوقت خودتو فراموش کن و به معشوقت عظمت ببخش.///// زندگی همه چیزش قشنگه، حتی اگه زندون هم باشی، به شرطی که هدفی والا داشته باشی،////  https://harfeto.timefriend.net/16439011346778

به نظر من اگر خوب بخونی مطمئن باش تو هم یکی از اون ده نفر میشی

اینو بدون هیچ شک و تردیدی بهت میگم

از الان بابت قبولیت بهت تبریک میگم🌹

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 
چند وقت خوندی؟

دو ماه ، روزی ۴_۵ ساعت

من پسرم ، متخصص درون آدما...هیچ چیز و هیچ کس در دنیا ارزش اینو نداره که از خودت بگذری، از خودت که گذشتی، همه به راحتی ازت می‌گذرن و از چشم میفتی......فقط در یک حالت حق داری که از خودت بگذری، اونم زمانی است که به معشوقت رسیدی، بهش که رسیدی، اونوقت خودتو فراموش کن و به معشوقت عظمت ببخش.///// زندگی همه چیزش قشنگه، حتی اگه زندون هم باشی، به شرطی که هدفی والا داشته باشی،////  https://harfeto.timefriend.net/16439011346778
ازمون کجاس؟ کیه ازمونت؟چقد خوندی

واسه منم اداره دولتی هست و آزمونش واسه کل کشور بود

من ۷ ماه پیش آزمون دادم عزیزم و همه مراحلش قبول شدم منتظر شروع ب کارم 

من بخاطر بارداری و بچه داری تایم کم و شرایط سختی داشتم ولی خب تلاشمو کردم و شد

شمام تلاش کن بسپار ب خدا

2706