2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا دیگه بهترین هست در یزد در جاهای دیگه نمیدونم ولی ایشون جزو بهترین ها هستن خصوصا در نازایی

من مامانم نزدیک یائسگی هستن دکتر گفتن رحمشون رو بردارن  تو این زمینه چطور هستن(برداشتن رحم)؟   کسی رو میشناسید که پیش ایشون رحمشون رو برداشته باشن؟    عذر میخوام شما یزد تشریف دارید؟

من مامانم نزدیک یائسگی هستن دکتر گفتن رحمشون رو بردارن  تو این زمینه چطور هستن(برداشتن رحم)؟&nb ...

بله یزد هستم ولی اینکه کسی رحم پیش ایشون برداشته باشه نمی دونم درهرحال جزو پزشک های قدیمی و خیلی خوب یزد هستن کلا 

الان معمولا واسه نازایی خیلی پیششون میان  و در این مورد معروف هستن 

ولی کلا جزو بهترین ها در یزد هستن 

من تا حالا اسمشون رو نشنیدم ولی دکتر زهرا نظامی چون خودمم چند باری رفتم پیشش میشناسم می دونم کارش خیلی خوبه اگه می خوای شماره تماسشو برات بفرستم برای مشاوره ازش وقت بگیری ؟؟

من تا حالا اسمشون رو نشنیدم ولی دکتر زهرا نظامی چون خودمم چند باری رفتم پیشش میشناسم می دونم کارش خی ...

عزیزم راضی بودی از کارشون؟؟؟

چون منم تعریفشو زیاد شنیدم می خوام برای لابیاپلاستی برم پیشش