2737
2734
عنوان

کیا آموزش ابتدایی میخونن بیان

753 بازدید | 25 پست

سلام

ترم چند هستین؟  من ليسانس حسابداری دارم میتونم کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی بخونم؟ 

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترم یک تازه تموم کردم.

من کارشناسی پیوسته میخونم

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2728

سلام عزیزم شما ازحسابداری نتونستی کار پیداکنی؟من میخوام برم رشته حسابداری اخه میگن واقعا بازارکارش خوبه همه جا استخدامی داره ..اینکه شمامیگین چیا؟دانشگا ازاده؟یاکنکور

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
من ترم یک تازه تموم کردم.  من کارشناسی پیوسته میخونم

عزیزم یکم درمو د این رشتع توضیح میدین؟من نمیدونم چه رشته ایه؟بایدکنکور داد یاچی..

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
2738
سلام عزیزم شما ازحسابداری نتونستی کار پیداکنی؟من میخوام برم رشته حسابداری اخه میگن واقعا بازارکارش خ ...

والا اصلا استخدامی  شرکت نکردم چون واقعا سخته ک یک نفر میخواد شهرمون  ، شرکت ها نیرو میگیرن اونم واسه تهران و شهرهای بزرگ به درد میخوره 

بله دختر عموی یکی از دوستام مهندسی عمران خوند بعد الان اومده داره آموزش ابتدایی میخونه

این رشته صددرصد استخدامی داره؟؟؟

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
سلام عزیزم شما ازحسابداری نتونستی کار پیداکنی؟من میخوام برم رشته حسابداری اخه میگن واقعا بازارکارش خ ...

دانشگاه آزاد هستش از طریق ایتخدامی جذب میشی

ولی فرهنگیان  از طریق کنکور جذب میشی  و همون ترم اول حقوق میگیری و استخدامی 

عزیزم یکم درمو د این رشتع توضیح میدین؟من نمیدونم چه رشته ایه؟بایدکنکور داد یاچی..

آموزش ابتدایی من توفرهنگیان میخونم

ولی دانشگاه های دولتی وپیام نورودانشگاه های دیگه هم دارند

رشته ایی هست که بعدازخوندنش بعنوان معلم دبستان توی آموزش وپرورش یامدارس وآموزشگاه هامشغول به کارمیشید

من ازراه کنکورواردش شدم.

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
بله دختر عموی یکی از دوستام مهندسی عمران خوند بعد الان اومده داره آموزش ابتدایی میخونه

از اول داره میخونه؟ یا کارشناسی ناپیوسته رو شرکت کردا؟

2706