2726
عنوان

واقعاااااا حالم خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 33 پست
فکر میکنی منم نبودم ادعا دارم نیستم ی جا خیلی دلت میگیره قلبت زور میشه به همه چی به قوی بودنت به احس ...

اصلا اینجوری نیستم که نتونم یکیو فراموش کنم یا نتونم دیگه عاشقش نباشم

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا کنه این باشی  ولی جنس زن اینه با محبته توجه میخواد  چرا نباشیم ما سنگ نیستیم گه ادمی ...

معلومه هرکسی به عشق نیاز داره

میدونی اینارو درک میکنم اما هیجوقت نمیتونم تجربش کنم نمیتونم تو رابطه باشم برام خنده داره

اما واقعا به احساسات اهمیت میدم و دوست داشته شدن

روی یه تیکه سنگ متحرک وسط ناکجااباد جهان هستی توی یه بدن ضعیف و یه بار مصرف و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور...!
2728
اصلا اینجوری نیستم که نتونم یکیو فراموش کنم یا نتونم دیگه عاشقش نباشم

میشه یکیو یادت بره ولی به شرطی اینکه بتونی بهش بی محلی کنی بخوای اون  نباشه 

من که میگم تا اخرین لحظه با چنگ و دندون میخوایم حس بینمون باشه بهم نخوره میخکایم نگهش داریم چون دوسش داریم چون سخت اعتماد کرویم چون تو این جامعه که همه انگشتا سمت ما پناه بردیم به یکی با جون با دل براش مایه گذاشتیم پا به پاش بودیم 

شاید ولی باورش سخته مگه اون حس مادری میزاره زن نامرد باشه  زنا چه بخوان چه نخوان برای ...

چرا دیدم

الان دختره میدونه شوهرم زن و بچه داره اما اویزون شده بدجور

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
معلومه هرکسی به عشق نیاز داره میدونی اینارو درک میکنم اما هیجوقت نمیتونم تجربش کنم نمیتونم تو رابطه ...

خدا دلته به کسی که ادمشه گره بزنه 

من ی زن عاشقم دعوا میکنم غر میرنم تو خودم میریزم 

ولی بودنش دوست دارم به عطر تنش نیاز مندم و این سخت ترین کار دنیا که به حرف دلت نکنی بودن کنار کسی که بدون توقع دوسش داری قشنگ ترین حس دنیا حتی اگه مثل الان من داشته باشی با بغض خفه بشی

چرا دیدم الان دختره میدونه شوهرم زن و بچه داره اما اویزون شده بدجور

نمیخوام دفاع کنم ازش به هیچ عنوان ولی اونم ی زن که گیر احساسشه به شهور تو دل بسته هرجور هست میخواد اون حس باهاش بودن داشته باش چون زنه چون عاشقه

خدا دلته به کسی که ادمشه گره بزنه  من ی زن عاشقم دعوا میکنم غر میرنم تو خودم میریزم  ولی ...

چه تناقض قشنگی

من مطمئنم که بلخره همه چیز درست میشه میتونی با ارامش بغلش کنی و نفس عمیق بکشی میتونی تو چشماش نگاه کنی از بودنش احساس خوشبختی کنی

میدونی فقط یکم صبر داشته باش سرنوشت هیچوقت برخلاف تو نیست

روی یه تیکه سنگ متحرک وسط ناکجااباد جهان هستی توی یه بدن ضعیف و یه بار مصرف و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور...!
چه تناقض قشنگی من مطمئنم که بلخره همه چیز درست میشه میتونی با ارامش بغلش کنی و نفس عمیق بکشی میتونی ...

مرسی خیلی لازم داشتم یکی اینارو بهم بگه اره حق با توعه درست میشه خدا هست خدا مارو میبینه 

مرسی خیلی لازم داشتم یکی اینارو بهم بگه اره حق با توعه درست میشه خدا هست خدا مارو میبینه 

خوشحالم اگه حالت بهتر شد

راستی اسمتم خیلی قشنگه

2706