2726
عنوان

فرزند پروری

83 بازدید | 4 پست

🎀 فرزندپروری 🎀

✳️ روی حرفتان ثابت بایستید:

اشتباه برخی از والدین این است که خیلی سریع صحبتی که با کودک داشته اند را تغییر می دهند و این جدیت والدین را در نظر کودک ضعیف می کند پس حرف خودتان را اجرا کنید به عنوان مثال اگر به او گفته اید که حتما باید قبل از خواب شیر بنوشد پس بعد از چند دقیقه حرفتان را تغییر ندهید و نگویید که می توانی به جای شیر آب میوه بخوری.

✳️ اخطار و هشدار را از راه درست اعلام کنید:

اگر برای بیرون از خانه رفتن برنامه دارید و در این شرایط او سرکشی کرده و بی توجه به زمان و عجله ی شما دیر آماده می شود باید از قبل هشداری به او بدهید ، به عنوان مثال 15 دقیقه قبل از رفتن با صدای بلند نه البته عصبانی و خشن به او بگویید "چند دقیقه دیگر خواهیم رفت پس زمانی که صدایت زدم وسایل بازی ات را جمع کن و آماده شوtK

سلام بچه ۸ ساله که لجبازی میکنه و به درس اهمیت نمیده را چکارکنم.

و اینکه قانون میزارم و یا تشویق و جایزه اصلا براش مهم نیست .مثلا میگم املات بیست شدی جایزع میخرم بیست نمیشه و کلی جیغ و داد و قهر که من جایزه را میخوام

یا میگم زود بخواب منم صبح برات کیک درست میکنم وظیفه ش را انجام نمیده ولی صبح کیک را میخواد

سلام بچه ۸ ساله که لجبازی میکنه و به درس اهمیت نمیده را چکارکنم. و اینکه قانون میزارم و یا تشویق و ...

عزیزم یه پیج هست برای تربیت بچه عالیه میخواین بگم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بگو

@bano_sadegy

نکات تربیتی خوبی میگن،شاید به دردتون خورد

اگه کار ساز نبود هم میتونین کتاب های روانشناسی کودک بخونین

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔