2737
2734
عنوان

نی نی یار ها بیاین اینجا😠😠😡

344 بازدید | 36 پست

چرا کاربری @lovely_birds رو تعلیق کردین؟؟!

به حقی هااان؟

من که تاپیک سیاسی یا مذهبی یا جنسی نذاشته بودم

چرا باید کاربریم تعلیق میشد؟؟

چرا اونایی که باید تعلیق کنین رو تعلیق نمیکنین اما اونایی که نباید تعلیق کنین رو می کنین؟؟!!!

انصافتون کجا رفته

👈👈👈👈👈👈👈👈👈خواهشا یه دلیل قانع کننده برای کار خودتون بیارید

خودتی؟

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تعلیق چجوریه و تا چ مدته

تعلیق برای همیشه است دیگه نمی تونی بیای 

مگر اینکه چندتا کاربر بیان به نی نی یار بگن دوباره فعال کنه مثل کاربر اوپرا 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 

فک کنم باید ایمیل بزنی

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
دارم میگم نمیدونم به چه دلیلی تعلیقم کردن😬😬😬

به علت این که زورشون میرسه....😂

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
تا ابد

عه جدی 

چقد بد یعنی کسی نمیتونه ن بهش پیام بده و ن میتونن پیام بدن

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد،یک بد نکند که با خودش صد نرسد،من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من،تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2706