2410
2553
عنوان

موندن خونه مادر و واکنش شوهر

611 بازدید | 27 پست

شوهرتون چی میگه میزاره بمونین خونه مامانتون ما خونمون یکم دوره از همدیگه شوهرمم میره سر کار و اصلا مرخصی نداره حتی جنعه هم میره سر کار اکثرا میاره خونه مادرم خودشم نمیاد خیلی کم میاد وقتی هم میاد یه نهار شام میخوره میره زود ولی من که میمونم به شوخی میگه بمون اولا یه روز میموندم الانم چون برف باریده نیومده دنبالم دو روزه اینجام احساس میکنم اصلا دل شوهرم برام تنگ نشده خیلی میخوام بگه دلم برات تنگ شده یا بخواد زود بیاد دنبالم ولی اصلا اینجوری نیست خیلی بیخیاله منم یه خواهر کوچیک دارم که اذیتم میکنه 😩مامانمم اذیت میکنه وقتی میام خونه مامانم همش دعوا میکنیم باهاش ولی بحث اینجاس که احساس میکنم  شوهرم اصلا دلش برام تنگ نمیشه چه کنم 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن براش عادی نشی زمانی که خونه س تو چرا خونه مامانت میمونی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2720

خوب بمون خونه ی خودت چه کاریه خونه زندگیتو ول میکنی بدو بدو میری خونه ی مامانت که با خواهر و مادرت دعوا کنی درکت نمیکنم

سلام عضو گروه نارنجی.                                               وزن اولیه۹۰☹         وزن هدف ۷۰💪💪
2714

خب لابد شوهرت از این مدلی ها نیست که زودی دلش تنگ بشه، حتما چون بیشتر سرکاره فک می‌کنه تو اونجا جات بهتره

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

آدمه متاهل باید خونه خودش بمونه که احترامش حفظ بشه ، شوهرتم انقدر رفتی خونه ی مادرت که دیگه بی تفاوت شده . برگرد خونه خودت انقدرم چپ و راست نرو خونه مادرت

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند

خب شوهرتم شاید غرورش اجازه نمیده ب زنی که همش میره خونه مادرش بگه دلم برات تنگ میشه برگرد خونه...منم باشم نمیگم بهت...وقتی خونه مادرت سخت میگذره چرا ول میکنی میری خب.خونه تنها بمون ولی سربار کسی نشو.

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭

شوهر من ک میگه برو دوماه بمون😂😂البته چون خودم زیاد خونه ی مامانم نمی مونم و زود میرم خونم،خانوادم فکرمیکنن شوهرم نمیذاره بمونم خونشون،وهرمم شاکیه میگه اونا فکرمیکنن من مقصرم...

دوتا خواهرکوچیکم به مامانم میگن کاش آبجیمون طلاق بگیره بیاد همیشه پیش خودمون بمونه😂فکرکنم داداشمم همچین بدش نمیاد طلاق بگیرم چون همش زنگ میزنه میگه پاشو بیا دیگه،وقتی هم میرم اونجا میگه اگه کمتر از دو هفته بمونی خفت میکنم😄

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
2706