2733
2734
عنوان

من و همسرم

253 بازدید | 14 پست

مردی تعريف میکرد:من یک کارمند هستم و همسرم پرستار! سالها بود که من هر روز خانمم را بنا به شیفتی که داشت میرساندم بیمارستان و برای پیاده شد‌نش درب ماشین را باز میکردم. این جریان شده بود حرف اول توی بیمارستان که من هر روز درب ماشین را برای زنم باز میکنم!
پرستارها و دکترها به خانمم میگفتند: وای چه رمانتیک! چه  علاقه ای! چه احترامی! خوش به حالت با این شوهری که داری. کاش ما هم همسری مثل همسر تو داشتیم. تا جاییکه ماجرای عشقِ بنده و احترامی که من به زنم میگذارم به گوش دانشجویان پزشکی و پرستاریِ آن بیمارستان هم رسیده بود و در مورد ما حرف میزدند! ‌حسرت خوشبختی ما را کسی نبود که نخورد!
اما هیچکس نمیدانست درب پرایدِ قراضه ی من، جوری خراب بود که فقط از بیرون باز میشد و تازه شیشه هم پایین نمی آمد!!!!

و خلاصه اینکه:
من الان با دو تا پرستار دیگه، یک خانم دکتر ماما و یک خانم دکتر مغز و اعصاب و یه خانم دکتر قلب ازدواج کرده ام و سرم حسابی شلوغ است!
و این درب پراید شده درب روزیِ من!
آرزو دارم خدا همچین دری را نصیب شما هم بکند.
😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂😂😂😂😂😂💔

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
2738
مثه در ماشین ما خرابه شوهرم باز میکنه هر کی میبینه فک میکنه جنتلمنه 😑

😂😂😂ولی خدایی در وا کردن ربطی ب جنتلمن بودن نداره من هیچوقت با این ک یکی برام در وا کنه کنار نیومدم حوصلم نمیکشه وایسم اون از اونور پیاده شه هلک و هلک بیاد برا من در واکنه خودم دس دارم خب!😐😂

ماشین قراضه ماهم همینطوره ولی درا عقبش خخخ در نتیجه خودم و بچه ها مثه صف نونوایی ب نوبت از در جلو پیاده میشیم...اه خستم بخدا

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
😂😂😂ولی خدایی در وا کردن ربطی ب جنتلمن بودن نداره من هیچوقت با این ک یکی برام در وا کنه کنار نیومد ...

بلاخره یجور احترامه  مثلا جایی میری میگن قانوما مقدم ترن خب یجور احترامه 

😁

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2706