2737
2734

بایدبریددکترعزیزم

بهتون برنامه میدم که درست کاهش وزن داشته باشید

کاهش وزن یهویی باعث بیماری میشه

ورزش هم بایدداشته باشیدکنارش

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین راهش ورزشه حالا یا تو باشگاه یا خونه . 

اول اینکه همیشه یادت باشه فقط یک بار میتونی زندگی کنی پس کاری نکن ک حال خوش برات حسرت بشه:) دوم اینکه ممنون میشم برا حالِ دلم صلوات بفرستین💜
2728

من قبلا یکم پر بودم . همهدچی میخوردم فقط کمتر . و روزی نیم ساعت تو خونه ورزش کار کردم خیلی خوب بود 

اول اینکه همیشه یادت باشه فقط یک بار میتونی زندگی کنی پس کاری نکن ک حال خوش برات حسرت بشه:) دوم اینکه ممنون میشم برا حالِ دلم صلوات بفرستین💜

تو ماه باید ۳ تا ۴ کیلو کم کنی زیادش 

این کار نکنی یه نفر از فامیلای ما رفت تو یک ماه و خورده ای ۱۶ کیلو کم کرد روده هاش بهم چسبید نمی تونست غذا بخوره 

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅

خب  ببین باید جلوشو بگیری که بعدا مجبور نشی عمل کنی

البته اگه بخوای عمل کنی دکترای خیلی خوبی هستن مثل دکتر میترا معنوی

من خودم پیش دکتر معنوی عمل کردم خیلی راضی ام خیلی دکتر خوبین واقعا بی نظرین 

مشاره انلاینم دارن میتونی خیلی راحت ازشون سوالاتو بپرسی

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-میترا-معنوی