2726
عنوان

مونا(ثابقم)حس ششم

402 بازدید | 55 پست

کسایی که منو میشناسن بیان (مونا)حس ششم

اخه این چه مسخره بازی که تعلیق میکنید مگ جرم کردم گفتم حس ششم دارم جواب بقیه رو میدم کمکشومیکنم کاربریموبرگردونیدلطفا

تعلیقم کنی بازم میام(*مونا*)ثابقم حس ششم (**((سرکتاب۲۰*)اونایی که تو اوج دوستت داشتن یهوولت میکنن میرن😉بایدبهشون گفت :(امدی جانم به قربانت ولی درغیبتت یک نفر آمدکه حال کل دنیای من  است 💔💜)

سابق*

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مونا جواب منم بده 

نگاه من یه خواستگار سنتی داشتم اول خواهرش  امود دید معلوم بود خوشش اموده. بعد حتی عکس برادرش بهم نشون داد کلی تعریف کرد ولی بعدش هیچ خبری ازشون نشد لطفا حس بگو که چرا ؟؟؟؟

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
2706