2733
2734
عنوان

چقد خوب بعضی ها اصلا ی درصد ب کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 68 پست
دقیقا نمیدونم چ اتفاقی میفته اینا نمیگیرن ماها میگیریم

من حس میکنم بخاطر اینکه نمیترسن میگیرن ولی توجه نمیکنن چون خواهرشوهرمم کم رعایت میکنه گرفت میگفت سینوزیتمه من بزورفرستادم تست داد تا جواب مثبتش امد خوب شده بود کلی هم بازار و مهمونی رفته بود

ی ویروسه تو هوا پخشه حالا کسی میتونه ادعا کنه که نه من ماسک نمیزنم و ویروس وارد بدنم نشده؟؟؟ مطمئن ب ...

سیستم ایمنی بدن ها با هم فرق میکنه 

ترس و نگرانی هم سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه پس طبیعیه کسی که میترسه مبتلا میشه 

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا همچین چیزی نیست. هر کسی رعایت نکنه مبتلا میشه

نه اصلا من خیلی رعایت کردم مبتلا شدم من تو خانواده معروف بودم ب رعایت کردم تو تاپیک هام هست ولی مرداد کرفتم

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
سیستم ایمنی بدن ها با هم فرق میکنه  ترس و نگرانی هم سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه پس طبیعیه کس ...

بله سیستم ایمنی بدن افراد متفاوته ولی هر کسی ممکنه مبتلا بشه ولی شدتش فرق میکنه. بعدشم بعضیا میگن ما رعایت میکنیم و فلان، ولی دقیق نگاشون میکنی میبینی همچین چیزی نیست. مثلا رفته بودم دکتر ی خانمه مثلااا دو ماسک داشت بعد هی میکشید ماسکو پایین خب این فرد اگه مبتلا بشه میگه منکه رعایت میکردم ولی خب این جور رعایت کردن بدرد خودش میخوره در واقع

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2731
آخی...سعی کن کم کم وسواستو کم کنی.منم قبلا خیلی جاها نمیرفتم یادوماسکه میرفتم اما الان فقط یه ماسک م ...

درسته گلم منم باید رو خودم کار کنم من بچه ندارم ولی مسافرت نرفتم ...

بهتون حق میدم با بچه کمی سخته 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
نه اصلا من خیلی رعایت کردم مبتلا شدم من تو خانواده معروف بودم ب رعایت کردم تو تاپیک هام هست ولی مردا ...

خب ی جایی حتما رعایت نکردی اگر نه این ویروس باید وارد بدن بشه تا بیماری ایجاد بشه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
نمیدونم چجوریاست اونایی که همیشه اینور اونورن اصلا نمیگیرن🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دقیقا😐😂

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2738

من ک اصلا برام مهم نیست ماسکم گاها میزنم تاحالا نگرفتم

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

من الکی گفتم واکسن زدم😜

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
ماهم خیلی رعایت کردیم اما شغل همسرم خیلی پرخطره   و گرفتیم

اره دیگه ی خانم خانه دار ممکنه خیلی رعایت کنه ولی همسرش که میره سرکار بیماریو میاره متاسفانه.

2706