2733
2734
عنوان

چقد خوب بعضی ها اصلا ی درصد ب کرونا

651 بازدید | 68 پست

فک نمیکنن خواهر شوهرم هر دو ماه میره مسافرت 

اون وقت من حتی ی مغازه ای میرم میترسم .

من گرفتم کرونا رو ولی او خداروشکر نه😄😐🤭

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم چجوریاست اونایی که همیشه اینور اونورن اصلا نمیگیرن🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دقیقا منی که همش خونه ام گرفتم😄

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

اینجور ادما صداش رو در نمیارن عزیزم😂😂😂 ما هم از این ادما داریم فکر میکردیم نمیگیرن. از دهن خودش در رفت گفت ما سلطان کروناییم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

همون ادم بیخیالها میگن سرماخوردیم  و درکمال بیشعوری ی جمعیت را مریض میکنن

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2738
خوب چون استرسشو داری و مدام فکر میکنی یجور وسواسشو گرفتی

اره دقیقا چ کار کنم ...هی ب خودم میگم ی ماسک بزن ولی بیرون میرم دوتا ماسک میزنم ...دچار وسواس شدم

والا منم با رعایتام مضحکه شدم جاریم ن ماسک میزنه ن رعایت میکنه دائم هم اینطرف اونطرفه تو پیک کرونای دلتا مهمونی گرفت ک من بعلت ابتلا ب کرونانرفتم😟😟من با رعایتام گرفتم اون خداروشکر نگرفته

تازه کنسرت ها هم دوباره شروع شدن🥰🥰🥰

اره بدبختی میرن مسافرت و کنسرت بعد میدن ب اون بیچاره ای  ک تو خونه هست 

والا شوهرخواهرم اصلا به کرونا وماسک اعتقادی نداره  اصلااا هم مریض نشده حتی سرماخوردگی!بعد ما 2بار کرونا گرفتیم

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2706