2733
2734

برات دعا میکنم تو روخدا تو ام برام دعا کن نمیدونستم باردارم عکس رادیولوژی دندون انداختم با بی حسی دندونمو درست کردم😔

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

[QUOTE=224338210]برات دعا میکنم تو روخدا تو ام برام دعا کن نمیدونستم باردارم عکس رادیولوژی دندون انداختم با بی حسی دن ...[/QUOTEالهی بگردم چند ماه بارداری ؟؟؟

من قراره به همین زودیا مادر شم😍😍🤱..خدایا شکرت♥️ 
دکتر نرفتی ؟؟؟ منکه رفتم iui هم کردم فایده نداشت 

چرا رفتم چهار دوره هم لتروزول خوردم فولی خوب هم داشتم شوهرمم کامل سالم ولی نشد پریودامم منظم ماه پیش رفتم طب سنتی بهم کپسول پونیکا داد با عرق رازیانه خوردم دیدم نوک سینه هام میخاره فشار دادم دیدم ی قطره شیر اومد انگار رازیانه پرولاکتینو برده بالا سرچ کردم فهمیدم پرولاکتین بالا مانع بارداری میشه انقد ناراحتم که نگو حالا میخوام فردا برم دکتر آز هورمونی بدم

[QUOTE=224338210]برات دعا میکنم تو روخدا تو ام برام دعا کن نمیدونستم باردارم عکس رادیولوژی دندون اند ...

یک ماه 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
چرا رفتم چهار دوره هم لتروزول خوردم فولی خوب هم داشتم شوهرمم کامل سالم ولی نشد پریودامم منظم ماه پیش ...

آره پرولاکتین بالا مانع از بارداری میشه.

منم دوسال فقط دارم دارو میخورم و امپول میزنم .این ماهم ۲۰ روز گذشته هنو پریود نشدم ازمایشمم منفی بود.

من قراره به همین زودیا مادر شم😍😍🤱..خدایا شکرت♥️ 
2706