2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

نه

بهش فکر نکردم که چی بود بهتر بود ولی دوست ندارمش

💛👑عضو گروه طلایی👑💛                                     💛وزن شروع ۷۴/۷۰۰  _ بعد ۷۰/۶۰۰ _۶۹/۲۰۰ _۶۸/۱۰۰ _۶۶/۷۰۰_ ۶۵/۷۰۰_۶۵/۱۰۰ _۶۴/۱۰۰ _۶۳/۷۰۰_۶۳.۱۰۰_ ۶۲_۶۱/۴۰۰💛                                         

فائزه

دلم میخاس شقایق بودن

سایت چند دسته آدم داره(۱ اونایی که دنبال دعوان ینی تو حتی بگی طرف انقد بی فرهنگه انگار از چلغوز آباد اومده سریع میان میگن:《واقعا نمیفهمم مگه چه بدی از چلغوز آبادیا دیدین اوناهم انسانن یکم ادم باشید》(۲ اونایی که ادعای روشن فکریشون میشه مثلا طرف میاد میگه از دوس پسرم حاملم اونا میگن عیب نداره تو که گناه نکردی نیاز طبیعی انسانه برو بچرو سقط کن)(۳اونایی که پاچه خوارن هرچی میشه زرتی نی نی یار تگ میکنن)(یه عده هم هستن که کلا انرژی منفین یه جور میان میگن آی بدبختم انگار ما خودمون علی بی غمیم)(۴ این دسته خیلی رومخن اونایی که طرف قضیه مرگ و زندگیشه میان میگن ن نمد عه عجب آخی خب یکی نیس بگه بابا آدم درست اینایی که تو میگی ب چه دردش میخوره خودشاخ پندار خفن)(۵ اونایی که خودشان را برای پربازدیدی جر میدهند)(۶ کاربر های محترمی که جواب سوالتو میدن بدون نمک ریختن)(و در آخر اونایی که چندین ساله عضون ولی تعداد پستاشون ۵ تا دونه نمیشه(خیلی مظلومن)قصه ی ما به سر نرسید کلاغه به خونش نرسید😐🍃
2050

همین خوبه

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

نازی

خودم دوستش ندارم  چون حس میکنم خیلی لوس هست ولی انتخابش دست خودم نبوده وروم گذاشتندبنابرین عوضش نمی کنم.

/به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم،یه دونه داداش دارم که با هم خواهروبرادریم ، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج ندارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم ودرس میخونم وقراره چندسال دیگه که فارغ التحصیل میشم برم محل خدمتم برای تدریس دوست عزیزوکاربرگرامی که بانظرمن مخالفی ریپلای نزنیدلطفاچون جواب نمیدم انتقادی هم نمی پذیرم پس لطفانقدنفرمایید.../باسپاس فراوان تاپیک سئوالات کنکوری واطلاعات لازم راجع به دانشگاه فرهنگیان
2292