2733
2734
عنوان

حاج خانمم ، تاپیکم چرا ترکید؟

719 بازدید | 23 پست

من خواب بودم اصلا متوجه نشدم چی شده 🤔

بعدشم بعضیاتون یه جوری دیشب به من توهین کردید که انگار همه ی مشکلات زندگی تون تقصییر منه !!

من متوجه هستم یه سریا از دلسوزی حرف زدن

اما خیلیا هم هرچی حرص از خودشون و زندگی شون داشتن سر من خالی کردن 🙄

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سر چی بود؟حتما یه چیزی گفتی مرض ندارن خو الکی بت چیزی بگن😐

سایت چند دسته آدم داره(۱ اونایی که دنبال دعوان ینی تو حتی بگی طرف انقد بی فرهنگه انگار از چلغوز آباد اومده سریع میان میگن:《واقعا نمیفهمم مگه چه بدی از چلغوز آبادیا دیدین اوناهم انسانن یکم ادم باشید》(۲ اونایی که ادعای روشن فکریشون میشه مثلا طرف میاد میگه از دوس پسرم حاملم اونا میگن عیب نداره تو که گناه نکردی نیاز طبیعی انسانه برو بچرو سقط کن)(۳اونایی که پاچه خوارن هرچی میشه زرتی نی نی یار تگ میکنن)(یه عده هم هستن که کلا انرژی منفین یه جور میان میگن آی بدبختم انگار ما خودمون علی بی غمیم)(۴ این دسته خیلی رومخن اونایی که طرف قضیه مرگ و زندگیشه میان میگن ن نمد عه عجب آخی خب یکی نیس بگه بابا آدم درست اینایی که تو میگی ب چه دردش میخوره خودشاخ پندار خفن)(۵ اونایی که خودشان را برای پربازدیدی جر میدهند)(۶ کاربر های محترمی که جواب سوالتو میدن بدون نمک ریختن)(و در آخر اونایی که چندین ساله عضون ولی تعداد پستاشون ۵ تا دونه نمیشه(خیلی مظلومن)قصه ی ما به سر نرسید کلاغه به خونش نرسید😐🍃

همون که نامزدت دختروپسرجوان داره؟

وتوبادخترش ۴سال اختلاف سنی داشتی؟

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2738

یه دختری هم بود که روانشناس بود ، بهم گفت میخواد باهام حرف بزنه . من اسمش یادم نمیاد اگه کسی میدونه کی بود بهم بگه لطفا

تو همونی هستی که نامزدت ۵۱ سالش بود؟

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

باور کن همشون از دلسوزی اون حرفا رو زدن چون هر چی بهت میگفتن تو میخندیدی و باز حرف خودتو میزدی واسه همین‌ اعصاب یه سریا خورد شده بود 🙄

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
باور کن همشون از دلسوزی اون حرفا رو زدن چون هر چی بهت میگفتن تو میخندیدی و باز حرف خودتو میزدی واسه ...

دلسوزی کردن با فحاشی فرق داره ، من به دلسوزی که با 

بدوبیراه همراه باشه نیازی ندارم

نمیدونم بهت چی گفتن من چندصفحشوخوندم

حیفی این کارو نکن

بادوبچه جوان وسن خودش و

سنی نداری شما

بفکرخودت باش

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2706