عنوان

خانوما بهتون نيازدارم مياين؟؟؟

84 بازدید | 10 پست

ازصبح که بلندشدم گلوم خیلی خشکه،، یکم سرفه هم میکنم خدانکنه مریض شم وگرنه درحدمرگ میفتم روتخت ونمیتونم بلندشم چیکارکنم خوب بشم ،، حموم رفتن خوب نیس؟؟

بهتره ک حموم نری چون هوای ریه ات تغییر میکنه حموم هم گرمه و هم مرطوب وقتی بیای بیرون هوای خونه کمتر از حمومه اینجوری اگرم سرما نخورده باشی سرما میخوری

هر "مهمی" یه روز بی‌اهميت ميشه صبركن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دارچینو زنجفیل دم کن بخور 

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.

هرده دقیقه ی لیوان دمنوش اویشن وکندروتخم گشنیزو...بخور

سیروپیازخام کم کم بخورهرچنددقیقه

ابگرم وعسل وسرکه سیب بخور

سوپ بخوروی جای گرم استراحت کن

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

چایی یا آب جوش با آب لیمو و عسل بخور دو لیوان . بعد برو حموم . فقط حواست باشه بعد حموم حتماااا سرتو بپوشونی و خشک خشک شی بعد وارد محیط سرد تر شی.

منم چن روزه سرماخوردم دم نوش به لیمو هم خوبه به نظرم اگه داری دم کن . با آرزوی سلامتی