2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اشتباه تایپی بود چی دیدی

بلدیشما؟

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2720
بگو عزیزم

عزیزم من خواب دیدم یه خونه هستیم که میگین خونه خودمونه. بعد یه جن مرد منو اذیت می‌کنه و یه زن که جن بود دخترم رو اذیت می‌کنه. بعد منو شوهرم و دخترمون داریم میریم جایی  اونا هم روی پشت بوم بودن که ناراحت بودن و حرص می‌خوردن ما باهم هستیم انگار. از شوهرم بدشون میومد

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2714
عزیزم من خواب دیدم یه خونه هستیم که میگین خونه خودمونه. بعد یه جن مرد منو اذیت می‌کنه و یه زن که جن ...

ادم حسود و دشمن تعبیرش که از بالا نگاهتون میکنن ولی دستشون بهت نمیرسه ،خیره انشالله اسپند دود کن صدقه بذار کنار

یعنی یه روز منم مامان میشم  
ادم حسود و دشمن تعبیرش که از بالا نگاهتون میکنن ولی دستشون بهت نمیرسه ،خیره انشالله اسپند دود کن صدق ...

مرده دست منو گرفته بود اذیت میکرد . مرسی عزیزم فدات

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت