2733
2734
عنوان

خانوما این حرف درسته بنظرتون؟

121 بازدید | 15 پست

این که هرکی به پدر مادرش برسه عاقبت بخیر میشه،؟؟؟ 

من توی مجردی خیلی کمک مالی کردم بهشون همه دکتر بردن و اوردن با من بوده و هست داداشام کاری ندارن. بنظرتون تاثیر داره تو اینده و سرنوشت من

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیشتر به باورات بستگی داره

ولی نتیجه کارای خوبت بالاخره یه جای زندگی می‌بینی

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )

کلا هر چیزی انرژی داره از نظر من و بی تاثیر نیست هیچ کاری 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738

خیییلی. به شخصه هر کی رو که کمک پدر مادرش بوده و دعای خیر مادرش پشت سرش بوده خییلی موفق بوده و برعکس هر کی دعای شر مامان باباش پشتش بوده زندگی بدی داشته.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

آره عزیزم 

تازه اگر اگر اگر نتیجه شو ابن دنیا نبینی حتما اون دنیا میبینی 

آفرین به معرفتت گل دختر 😘

اگه دوست داشتی جریان مادر بداخلاق دهخدا رو حتما بخون خیلی قشنگه 

خیییلی. به شخصه هر کی رو که کمک پدر مادرش بوده و دعای خیر مادرش پشت سرش بوده خییلی موفق بوده و برعکس ...

مگه دعای شر هم میکنن پدر مادرا☹

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

هرجوری که فکرکنی همون میشه به خودت انرژی مثبت بده وبگومن دربرابرخوبی هام هیچ انتظاری ندارم شایدم اصلابرادرات ازت زندگیشون بهتربشه وحتی پدرومادرت اوناروبیشتردوست داشته باشن توفقط خداورضایت خدارودرنظربگیرونتیجه خوبشوانشالله میبینی❤❤❤

که داندبه جزذات پرودگارکه فرداچه بازی کندروزگار  
2706