2733
2734
عنوان

دارم ضعف میکنم مامانم نمیزاره هیچ درست کنم درستم نمیکنه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8031 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کاملا شرایط ترا درک میکنم ۴۲ سال مادر من اینجوری بود راههای مختلف را امتحان کردم نشد  حتی ۸ ...

خب دلیل رفتار مادرتون؟

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2731
اره دقیقا  البته من این تاپیک و باور نکردم ۵ روز ی بار غذا پختن و نذاشتن اینکه بقیه بپزن و بخو ...

باور کن گلم بکی از نزدیکان ما همینه اشپزی اصلا ....هر وقت هوس پلو خورشت کرد با شوهرش میره خونه فامیل بچه هاشم گشنه تو خونه گاهی هم دم ظهر یهو میره خونه. فامیل کل سفره رو هم درو می کنن .البته به اسی برنخوره .بچه هاشم پوست و استخون میوه که اصلا فقط وسیله خونه کیف و کفش ولباس 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2738

باباتم ک انگار پرته ها ینی چی لی لی ب لالاش گذاشته داره زندگیتونو نابود میکنه مادرت مریضه روانش 

یه توضیح راجبِ اسمم👈 نوشتم خوناشام ب دوجهت اولا عاشق میویس هستم 🖤و دندونام عین مال اون خوناشامیه😸😻اما کوچولو رو واسه اینکه ظریفم نوشتم 😁راستی اینو بگم من خیلی مهربون و آرومم اما به وقتش طوفانی میشم ممکنه با مهربونی حرف بزنی چندبرابر مهربون باشم😻😍😘☺️ اما بد بشی منم هزاربرابر بد میشم😎😈👿😏
اولین باره تو این ۳۳سال عمری ک از خدا گرفتم همچین چیزی می بینم و می شنوم😐

من دومین بار همسایه ما خانم فقط به خودش میرسه به پسراش یاد داده غذا بپزن شوهرشم گفت گفته نهار نیاد خونه شام هم میوه میخورن ولی شوهره بیش از اندازه زن .دوست داره مرده نهار خونه مادرش می‌ره 

این دومین تاپیک عجیبی بود ک امروز دیدم و هنگم تاپیک قبلی مادره میگفت بچم ۱۰ ماهشه تا حالا فقط بهش شی ...

وای خدا بچه ضعف میکنه حیوونی 😔من چون شیرم کم بود از پنج ماهگی به بچم حریره بادوم و شیر خشک میدادم

خونه ما هم آشپزی نوبته و هیچکس دوست نداره 

روزای زوج مامانم روزای فرد بابام جمعه ها ام بیرون 

اکثر وقتا مامانم وقت نداره درست کنه یه خانمه هست میاد کمک میکنه غذای فریزری درست میکنه برامون 

اما این شیوه ای که شما زندگی می‌کنید واقعا عجیبه و همه تون خانوادگی نیاز به روانشناس دارید 

2706