2737
2734
عنوان

کارم اشتباه بود؟؟

424 بازدید | 24 پست

من دیشب بد جور دندونم عفونت کرده بود حالم خوب نبود امروز بعد۴۰روز میخاستم شام برم خونه مامانم ازش عذرخواهی کردم که دندونم ادیت میکنه بمونه یه روز دیگه چون بی حال بودم از شوهرم خاستم بریم بیرون گفت بریم کلید باغ خواهرمو بگیریم بریم باغ پیتزا بخریم ببریم بخوریم۰رسیدیم درخونه خواهرشوهر خواهرش گفت پس بیان تو تا من آماده بشم دیگه رفتیم تو آماده شد گفت بزار زنگ بزنم به اونکی خودرا هم بیان بریم منم لجبازی گرفت به شوهرم گفتم منو ببر پیاده کن خونه مامانم خودت برو شوهرم ناراحت شد منو پیاده کرد خودش با اونا رفت

من دیشب نخوابیده بودم میخاستم آب وهوا عوض بشه دعوت مامانمو رد کرده بودم حالا باید میرفت باغ جلو اونا دلا راست میشدم آخرین مامانو منو دارن همیشه هم عروسا باید ازشون پذیرایی کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیتونستی بری خونه مادرت چون دندونت عفونت کرده بود و حال نداشتی ولی میتونستی بری باغ و پیتزا بخوری؟ 😐

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
خوب کردی🚶‍♀️

اعصابم آنقدر بهم ریخته بابا شاید کار داریم شاید دلم نمیخاد شما باشین جالبه شوهر یکیشون خسته وکوفته از سر کار اومده میگه کجایی ناهار نداریم گفت من اومدم با محسن برم باع اون یکی برگشته میگه همه کارام موند هول هولکی آماده شدم

2738
نمیتونستی بری خونه مادرت چون دندونت عفونت کرده بود و حال نداشتی ولی میتونستی بری باغ و پیتزا بخوری؟ ...

عزیزم گفتم قبلا حال نداشتم گفتم بریم دور بزنیم آب وهوا عوض بشه شهرام یه اخلاق گندی داره هر پیشنهادی بده باید قبول کنم اون گفت بریم باعث وگرنه هر چقدر تو از اون پیتزا خوردی منم خودم نمیتونستم قورت بدم

بله اشتباه بود .. الکی داستان درست کردی 

همیشه این جور موقع ها رفتارا شوهرمدر قبال خانواده ام میاد جلو چشمم۰بخدا همیشه با خانواده اونم هر جا گفتن رفتم اما این هیچ وقت با خانواده من رفت وآمد نمیکنه روز مادر به زور واکراه من زنگ زده بودمگفت بده گوشی رو به مامانت تبریک بگم هیج جا نیومد زنداداشم شام دعوت کرد نیومد چقدر تیکه شنیدم از زنداداشم 

میتونستی بگی دندون درد دارم اونام که بی عقل نبودن ازت کار بکشن این که نرفتی اره بنظرم بد بنظر اومده ...

عزیزم اتفاقا اصلا عروس براشون مهم نیست شاید باورت نشه ما عروسا هیچ وقت تو مهمونامون تکیه ندادیم همیشه اونا بهترین جا نشستن ما عروسا مچاله وسط اتاق نشستیم همش چه مهمان چه میزبان با تیکه گفتن که پاشیم فلان چیزو بیاریم فلان کارو بکنیم

2706