2726
عنوان

قبلا تاپیک زده بودم که .... حالا

116 بازدید | 17 پست

قبلا تاپیک زده بودم که من از اون دخترایی هستم که راحت و سریع روی خیلیا کراش میزنم 😕 و خودمم از این بابت توی عذاب بودم و هستم .

( همیشه هم یک طرفه نبوده . گاهی طرف خودش هم خوشش میومده ولی غیر مستقیم ابراز میکرده ) 

و گاها از دختر خانم هایی که اینجا خواستگار زیاد داشتن و یا اون مدل دخترایی که به کمتر کسی علاقه مند میشدن سوال می گرفتم چیکار کنم که دچار مصیبت کراش زنی نشم ؟ 😐😑

ولی خب این وسط هیچ کس ابراز مستقیم نکرده بگه فلانی میخوامت . 

یا خواستگاری که به انتخاب خود آقا پسر بوده باشه نداشتم .

چند روز پیش ....

ادامه اش چند خطه الان تایپ میکنم ، حوصله کنید 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

چند روز پیش این مطلب رو خوندم توی پیج روانشناسی که اگه از کسی خواست اومد و کراش زدی روش به چشم همون هایی ببین که ازش خوشت نمیاد ولی میاد سمتت .

به نظرتون چقدر این مطلب صحیحه ؟؟ و چقدر کمکم می‌کنه ؟؟

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن سالته

شاید فک کنی یه دختر ۱۸ ساله تایپ کرده ولی متاسفانه من سنم کم نیست ، زیاد هم نیست عزیزم

2728

به نظرم الکی 

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
چند روز پیش این مطلب رو خوندم توی پیج روانشناسی که اگه از کسی خواست اومد و کراش زدی روش به چشم همون ...

سوال اصلیم همینه ؟ چقدر این دیدگاه کمکم می‌کنه ؟ عملی میشه ؟؟

نفهمیدم منظورتو 

ببین دیدی از یکی خوشت میاد اون ولت می‌کنه . بعد از کسی بدت میاد همون میاد خواستگاریت . مصیبت من همینه . الان روانشناسه میگه از اونی که خوشت میاد به چشم همون نچسب ها ببینشون

شاید فک کنی یه دختر ۱۸ ساله تایپ کرده ولی متاسفانه من سنم کم نیست ، زیاد هم نیست عزیزم

آها شاید تو دوران بلوغ موندی هنوز..من خودمم تو نوجوانی خیلی کراش میزدم ولی الان خیلی کم و اون ی کراش رو بیشتر دوس دارم ینی کم میزنم اما باکیفیت😅🤭

بعد میگن چرا رفتی با پسر چت کردی 

بیا وقتی دارم با چند تا دختر سوال می پرسم کسب نه جواب میده نه همراهی می‌کنه 🥲🥲🥲🥲

آها شاید تو دوران بلوغ موندی هنوز..من خودمم تو نوجوانی خیلی کراش میزدم ولی الان خیلی کم و اون ی کراش ...

خب منم کم اما با کیفیت . ولی بعضی از دخترها اصلا اینجوری نیستن فقط از کسی خوششون میاد که طرف مستقیم بهش ابراز علاقه کرده باشه . من خیلی دلم میخواد از این مدل دختر خانم ها باشم 

ببین دیدی از یکی خوشت میاد اون ولت می‌کنه . بعد از کسی بدت میاد همون میاد خواستگاریت . مصیبت من همین ...

بستگی ب ادمشم داره..و اینکه وقتی کراش زدی چ رفتاری کنی طرف بدش نیاد چون اون لحظه ی سری هورمون ترشح میشه که علاقت و لذت رو بیشتر میکنه و طرف ممکنه چندشش بشه

بستگی ب ادمشم داره..و اینکه وقتی کراش زدی چ رفتاری کنی طرف بدش نیاد چون اون لحظه ی سری هورمون ترشح م ...

جدا نمی دونستم 

خب منم کم اما با کیفیت . ولی بعضی از دخترها اصلا اینجوری نیستن فقط از کسی خوششون میاد که طرف مستقیم ...

ن اونطوریام نیس..اون ادم کلا مریضه کسی ک اصلا کراش نزنه-اسم بیماریش افسردگیه ک توی تستاش این سوالو ازت میپرسن

ببین دیدی از یکی خوشت میاد اون ولت می‌کنه . بعد از کسی بدت میاد همون میاد خواستگاریت . مصیبت من همین ...

چه جالب.

اره راست میگی اینو شنیدم که از هرچی بدت میاد سرت میاد اما اینکه یکی رو دوست داشته باشی و تظاهر کنی بدت میاد عملیه یعنی؟؟پس من از پول بدم میاااااااادددددد😂😂😂😂

لایک نکن دیگه  
2706